999 rezultate për

tirane

Ina Kollçaku bën deklaratën e fortë: 100 qytetarë kanë në pronësi gjysmën e Tiranës Ina Kollçaku drejton një zyrë imobiliare dhe thotë se shumë individë blejnë prona me emra të tjerë. Diskutimi i sotëm
Vrasja e Sofisë në mes të Tiranës, sekuestrohen rreth 50 kamera sigurie Behar Sofia u vra në mëngjes, në mes të Tiranës ndaj edhe atentati ndaj tij ngjalli jo pak frikë në vendin tonë. Por
Mbi 22 mijë raste aktive në Tiranë, cilat janë vatrat e rrezikshme në vend Janë kryer 3805 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 952 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë iden
Pesë të arrestuar në Tiranë, çfarë zbuloi policia Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë pesë përsona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. U arrestua K. B.,
Humbja ndaj Tiranës, tifozët e Vllaznisë nisin revoltën në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Fundi i javës së 21-të të Kategorisë Superiore sheh përsëri si kryesuese Vllazninë, e shkëputur me 3 pikë ndaj ndjekësit
Sot milioner, politikani shqiptar tregon si e nisi: Punova kamarier! Politikani i djathtë, Agron Shehaj i cili është sot një nga sipërmarrësit më të suksesshëm shqiptar dhe numëron miliona
Mbi 22 mijë raste aktive vetëm në Tiranë, cilat qytete janë vatra rreziku Në 24 orët e fundit në vendin tonë Ministria e Shëndetësisë raportoi se janë shënuar 19 viktima nga koronavirusi si dhe
Aksident tragjik në Tiranë-Durrës: Makina del nga rruga, vdes pasagjeri Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin Tiranë-Durrës. Burimet bëjnë me dije se nga akside
DETAJET/ Vrau bosin e kokainës në mes të Tiranës, autori u largua i qetë me biçikletë Pak ditë më parë Tirana u trondit nga një krim mafioz në mes të kryeqytetit ku u ekzekutua me dy plumba shtetasi Behar S
Aksion blic mes Tiranës, kapen "mat" dy shpërndarësit e kokainës Policia ka vënë në pranga 2 shtetas në Tiranë pasi akuzohen për shpërndarje lëndësh narkotike, kokainë. Burimet zyrt
Ekzekutimi i bosit të kokainës mes Tiranës, familjarët: Doli të blinte ilaçe! Ekzekutimi i Behar Sofisë në Tiranë tronditi kryeqytetin. Familjarët e viktimës kanë deklaruar se nuk kanë pasur kër
Aksident në Tiranë-Durrës, shoferët përfundojnë në spital Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident në rrugën dytësore "Durrës-Tiranë". Burimet bëjnë me dije se si pasojë e pë
Tjetër aksident me vdekje, kamioni i merr jetën këmbësores në Tiranë Një kamion ka përplasur për vdekje një kalimtare në zonën e Astirit në Tiranë. Sipas policisë, mjeti me drejtues shte
Ambasada amerikane mesazh të rëndësishëm qytetarëve: Mos bini pre e mashtrimit Ambasada amerikane në Tiranë ka bwrw njw njoftim tw rwndwsishwm ku i bwn thirrje qytetarëve që të mos bien pre e mashtri
Grabitet zyra e OSHEE-së në qendër të Tiranës Është grabitur zyra e OSHEE-së në rrugën ”Qemal Stafa” në Tiranë. Grabitja dyshohet se ka ndodhur gjatë orëve të para
Rrahu dhe ofendoi policin, arrestohet i riu në Tiranë 6 persona janë arrestuar në Tiranë për vepra të ndryshme penale. Sipas burimeve zyrtare, në vijim të punës për kapjen
COVID-19 vret një tjetër mjek Një tjetër mjek ka humbur betejën me koronavirusin në vendin tonë. Bëhet fjalë për mjekun e ekografisë në Berat, Gëzim L
Artan Hoxha zbardh ekzekutimin e Behar Sofisë mes Tiranës: Vrasje mafioze e paguar! Ditën e sotme është ekzekutuar me armë zjarri biznesmeni i njohur Behar Sofia me dy plumba silenciator në mes të Tiranës
Larje hesapesh në mes të Tiranës? Berisha zbulon ekzekutorët e biznesmenit të njohur Ditën e sotme në orët e para të mëngjesit në zonën pranë Piramidës u ekzekutua 66-vjeçari Behar Sofia. Viktima Sofia
Veshur me të zeza dhe me kapuç, zbulohen lëvizjet e autorit që i zuri pritë Sofisë në mes të Tiranës Atentatet në Shqipëri kanë nisur të marrin gjithnjë e më shumë përmasa të frikshme. Në mes të Tiranës, në një orë ku të