999 rezultate për

tirana

Kujdes nga blerjet online, ja si e ka pësuar i riu nga Tirana Një 37-vjeçar nga Tirana ka rënë pre e mashtrimit kompjuterik nga një person banues në Plavë në Malin e Zi. Ky i fund
Tirana 24 orë ujë, Mazniku: 220 milionë euro investime në 5 vite Çmimi i ri i ujit në Tiranë duke nisur që nga muaji janar i vitit të ri, sipas Nënkryetarit të Bashkisë, Arbjan Mazniku,
Veliaj: "Brenda 5 viteve, me planin tonë të investimeve, Tirana do të ketë ujë 24 orë" Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, siguroi sot qytetaret se brenda 5 viteve të ardhshme, kryeqyteti do të fur
Tragjike! 65-vjeçari nga Tirana i jep fund jetës me fotoksinë Policia e Tiranës, përmes një njoftimi ka bërë të ditur se një 65-vjeçar, ka ndërruar jetë një ditë më parë në spitalin
Veliaj: “Tirana si Korça, brenda 5 vitesh do të ketë 24 orë ujë të pijshëm pa ndërprerje” Falë investimeve që Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime do të kryejnë në 5 vitet e ardhshme, qytetarët kryeqytet
Veliaj: Brenda 5 viteve Tirana me ujë 24 orë; Si e lanë peng Berisha dhe Basha ujësjellësin në bankë Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tha sot se brenda 5 viteve qytetarët e Tiranës do të furnizohen 24 orë me ujë t
Zjarri në Ibë, Veliaj falënderon heronjtë e operacionit: E gjithë Tirana ju është mirënjohëse Një zjarr i rënë në rrethinat e Tiranës në Ibë rrezikoi sot djegien e disa shtëpive, shtyllave të tensionit të lartë dhe
Komisioni jep një vendim të rëndësishëm për votimin për kreun e ri të PD-së Për demokratët sot është një ditë e rëndësishme pasi ata votojnë për të zgjedhur kyetarin e partisë së tyre dhe në garë
Si u dënua me burg tiranasi, bëri seks me gruan por nuk e dinte që ajo ishte... Martesa me vajzën që kishte rënë në dashuri me të prej disa muajsh, lidhje e dakordësuar dhe nga familjet respektive, i
Nesër zgjidhet kreu i ri i Partisë Demokratike, ja ku votohet Nesër demokratët do të votojnë për të zgjedhur kreun e ri të partisë së tyre, ndërsa në garë marrin pjesë Lulzim Basha d
Raporti i Agjencisë së Mjedisit: Tirana përmirësim i ndjeshëm i ajrit në dy vitet e fundit Nismat e ndërmarra nga Bashkia e Tiranës në dy vitet e fundit, si: “Tirana pa makina”, përmirësimi i brezit mbrojtës të
Masakroi të riun si mos më keq, tiranasi i bën të “fortin” policisë Një shtetas 21-vjecar është arrestuar në flagrancë nga policia e Tiranës, pasi në rrugën “Bardhyl”, ka goditur me mjete
Plas sherri në një lokal, i riu nga Tirana godet me gotë 19-vjeçarin Një 27-vjecar nga Tirana, sipas policisë së Kavajës ka goditur me gotë një 19 vjecar banues në Kavajë. Ngjarja ka ndo
Qytetarët raportuan te "Tirana Ime", punonjësit e Bashkisë largojnë inertet e hedhura mes pallateve Çdo lagje ka nevojë për hapësirën e vet, ku fëmijët, prindërit dhe të moshuarit të mund të lëvizin lirisht. Por pavar
Kërkoi 3-4 mijë euro për shopping, emigranti shqiptar fëlliq keq vajzën nga Tirana (FOTO LAJM) Materializmi është kthyr tashmë në një trend në Shqipëri dhe kudo në botë. Por një vajzë nga Tirana e ka tepruar fare
Tragjike, 59-vjeçari nga Tirana ndërron jetë në dasmën e nipit Policia e Lezhës, me anë të një njoftimi për media bën të ditur se në urgjencë e spitalit të qyteti është dërguar i vdek
Bie nga ballkoni i pallatit, i riu nga Tirana po lufton për jetën Një 29-vjeçar ndodhet në gjendje të rëndë për jetën, pasi në orët e para të mëngjesit të 14 korrikut, rreth 03:50, ka r
Veliaj: Tirana Policentrike, projekti kyç i yni Bashkia e Tiranës, në bashkëpunim me Fakultetin e Arkitekturës dhe Urbanistikës të Universitetit Politeknik të Tiranës,
Zbulohet dëshmia tronditëse e adoleshentes nga Tirana që preu damarët me xham Një 17-vjeçare ka tentuar që t’i japë fund jetës së saj, duke prerë damarët me një copë xhami. Ngjarja ka ndodhur një di
8 artistë, 8 këngë, 8 atraksione nga Tirana… Muzika dhe arti janë format më të mira me të cilat mund të ketë afërsi dhe komunikim ndërmjet njerëzve. Tetë artistët më