999 rezultate për

tiranĂs

Nuk kishte llogari fare në kompaninë telefonike, tiranasit i ndodh gjëma Nuk është rasti i parë por akoma habit fakti sesi njerëz që nuk janë të dijeni për kontrata me kompani të caktuara tele
"Ibrikët" që do shuanin etjen e tiranasve hidhen në plehra (FOTO LAJM) Një vit e gjysmë më parë, në disa zona të Tiranës u vendosen disa çezma uji me qëllimin shërbimin ndaj qytetarëve, por e
Vidhte me dhunë marketet, kapet tiranasi në Sarandë (VIDEO) Policia ka vënë në pranga një 34-vjeçar nga Tirana. Ai akuzohet si autor i disa vjedhjeve të marketeve në Sarandë, s
Çmendet tiranasi, rreh gruan dhe vjehrrën Duket se një 26-vjeçar nga Tirana ka humbur kontrollin dhe ka rrahur bashkëshorten dhe nënën e saj, vjehrrën e tij, në b
Me të qeshur e me të ngjeshur, si po i zgerdhin lali Eri tiranasit me taksa si në Paris Bashkia e Tiranës ka hartuar tashmë projektbuxhetin e vitit 2018 ku parashikohet një rritje totale e të ardhurave me 9.4
"Mos rrit çmimin e gështenjave", tropojani bën për spital tiranasin Një qytetar i Tiranës është dhunuar nga një qytetar nga Tropoja. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë dhe shkak ka qënë treg
“Çmendet” tiranasi, i vë thikën në fyt gruas e i merr paratë Policia ka vënë në pranga një 39-vjeçar i cili akuzohet për dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij. Policia bën me d
Komshinjtë zhulsa ia sjellin në majë të hundës, tiranasi gjen një zgjidhje gjeniale (FOTO LAJM) Një banori të kryeqytetit i ka ardhur në majë të hundës më komshinjtë që hedhin plehra dhe bishta cigaresh pas pallatit
Si u arratis tiranasi, çau hekurat e qelisë kur priste transferimin Një 21-vjeçar ka mundur të arratiset në mënyrë spektakolare nga Komisariati i Policisë në Pukë. Emirjon Nikja, i arr
“Çmendet” tiranasi, kapet duke thyer xhamat e banesave në Durrës Policia e Durrësit ka vënë në pranga një person pasi thyente xhamat e mjeteve dhe vidhte sende me vlerë e vlera monetare
Blen biletën në Vlorë për të udhëtuar drejt Italisë, tiranasi vë duart në kokë kur zbulon... Një ngjarje jo e hijshme ka ndodhur në qytetin e Vlorës, ku bëhet e ditur se shtetasit M.Sh dhe S.Sh, përkatësisht vjeç
Sherri për pronën, dy tiranasit përfundojnë të sakatuar në spital Policia ka vënë në pranga dy persona pasi janë përfshirë në një sherr për motive pronësie. Dy të arrestuarit pas she
Si u dënua me burg tiranasi, bëri seks me gruan por nuk e dinte që ajo ishte... Martesa me vajzën që kishte rënë në dashuri me të prej disa muajsh, lidhje e dakordësuar dhe nga familjet respektive, i
Masakroi të riun si mos më keq, tiranasi i bën të “fortin” policisë Një shtetas 21-vjecar është arrestuar në flagrancë nga policia e Tiranës, pasi në rrugën “Bardhyl”, ka goditur me mjete
Maqedonasit do nxjerrin zvarrë deputetët nëse zgjedhet kryeparlamentar "tiranas" Një nga drejtuesit e iniciativës "Për Maqedoni të Përbashkët", Boris Damovski, ka paralajmëruar mbrëmë se betejat që i p
Cili është reagimi i tiranasve kur ngacmohet një vajzë në një stacion urbani? (VIDEO) Shoqëria shqiptare por dhe çdo shoqëri tjetër në botë është mësuar ta shohim femrën jo më shumë se një objekt seksual dh
Veliaj u merr tiranasve 72 mln lekë në vit gjoba vetëm nga bllokuesit e rrotës së makinës Policia Bashkiake e Tiranës është në një intensitet të lartë të vendosjes së bllokuesve të gomave të makinës në kryeqyte
Veliaj nderon familjet tiranase që strehuan hebrenjtë gjatë Luftës së Dytë Botërore Bashkia e Tiranës sot shpërndau simbolin e qytetit për familjet tiranase, të cilat gjatë Luftës së Dytë Botërore mikprit
STATISTIKAT/ Tiranasit shpenzojnë më shumë, vlonjatët më pak “Në vitin 2015 shpenzimet mujore për konsum të familjeve shqiptare ishin mesatarisht 70.766 lekë në muaj dhe kjo shifër
Dubrovnik, arrestohet tiranasi me 13 pako drogë në makinë Policia kroate sot ka kapur nje shqiptar me tete kilogram drogë (marihuanë) në Karasovici, ne kufirin me Malin e Zi, njo