999 rezultate për

tiparet

Modelet e flokëve që nxjerrin në pah tiparet më të bukura (FOTO LAJM) Çdo fytyrë ka së paku një tipar të bukur. Ajo që duhet të bëjmë është të zbulojmë se si ta theksojmë atë. Ka disa mënyra
Tashmë 15 vjeçe, njihuni me vajzën super yll të Monica Bellucci-t (FOTO LAJM) Thonë që vajzat ngjajnë nga babai, por vajza e Monica bellucci-t dhe Vincent Cassel, ia ka bërë me hile babit kur ka mar
Çfarë zbulon mënyra sesi ecni për tipin tuaj (FOTO LAJM) Një studim interesant i kryer në vitin 2017, nga Caleb Backe, një ekspert i shëndetit dhe mirëqenies, ndau dhe krahasoi
Pesë tiparet e fëmijëve inteligjentë Për të gjithë prindërit fëmija i tij është më i zgjuari, më i bukuri, më i ëmbli dhe simpatiku që në momentet e para pas
Modelet e flokëve që nxjerrin në pah tiparet më të bukura (FOTO LAJM) Çdo fytyrë ka së paku një tipar të bukur. Ajo që duhet të bëjmë është të zbulojmë se si ta theksojmë atë. Ka disa mënyra
Futbollisti më i bukur i Botërorit (FOTO LAJM) Rurik Gislason është përzgjedhur nga rrjetet sociale si futbollisti me pamjen më të bukur të Botërorit. Ai është 30
Tiparet e njerëzve që kanë varësi nga negativiteti Shqetësohen për budallallëqe Njerëzit që kanë varësi nga negativiteti humbasin në një gotë ujë. Nëse thyhet një pjatë
Rikthehet Anxhelina Hadergjonaj, tërheqëse si asnjëherë (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në showbizin shqiptar e sidomos gjatë kohës së fundit
10 tiparet që tregojnë se mund të jeni ndër njerëzit e rrallë në botë Sipas Carl Jungut, personalitetet e njerëzve janë të përcaktuar nga sjelljet e përgjithshme: të ndjeshëm – intuitivë, ek
Gratë kineze ndalohen në aeroport, arsyeja do ju lë pa fjalë Të gjithë kemi dallime nga fotografia e pasaportës sepse mund të jetë bërë kohë më parë dhe tiparet tona kanë ndryshuar
Asambleja e PS-së, Rama tregon 10 tiparet e mandatit të dytë Gjatë fjalës së tij në asamblenë e PS-së, Rama foli për 10 tipare që do të ketë mandati i dytë i së majtës. FJALA
Tiparet dhe sjelljet tipike të një mashkulli agresivo-pasiv, ja si t'i njihni Disa meshkuj, si pasojë e frikës nga forca dhe pushteti i femrës, vendosin që të marrin rol pasiv në marrëdhënie. Në ven
Këto janë tiparet e një femre ideale sipas meshkujve Në kohën e instagramit dhe facebook-ut s’do mend që pamja ka fituar epërsi mbi thelbin, por kjo nuk do të thotë që kjo ë
Nik Xhelilaj,Winnetou i ri ne filmin gjerman Nik Xhelilaj është shqiptari i radhës që po prek suksesin përtej kufijve, duke prekur kështu Gjermaninë. Tiparet mesdhe
“Bëmë mama të të ngjaj”, nuk do ta besoni sa ngjan Çiljeta me nënën e saj (FOTO LAJM) Çiljeta Xhilaga është ndër këngëtaret më seksi shqiptare, por çfarë do të mendoni kur t’i shikoni mamanë e saj. Mama
Femrat më të bukura, sipas shenjës së horoskopit Horoskopi ka klasifikuar shenjat me tiparet më të bukura, dhe sipas astrologëve femrat më të bukura të horoskopit janë:
7 tiparet e njerëzve të lumtur Të gjithë herët apo vonë do të përjetojmë situata të cilat do të na lëndojnë dhe do të ndryshojnë mendimin tonë, mbi lum
Ronela Hajati e revoltuar: Nuk turpërohem për tiparet e mia (FOTO LAJM) Një ndër temat më të nxehta të showbizit padyshim janë ndërhyrjet kirurgjikale që bëjnë vipat por si duket Ronela Hajati
Modelet e flokëve që nxjerrin në pah tiparet më të bukura (FOTO LAJM) Çdo fytyrë ka së paku një tipar të bukur. Ajo që duhet të bëjmë është të zbulojmë se si ta theksojmë atë. Ka disa mënyra
Bukuria, realitet apo perceptim? nga Dr. Rrezarta Kapaj, Spitali Amerikan Një burrë i mençur ka thënë dikur: “Nuk di ta përshkruaj bukurinë, por di ta n