999 rezultate për

times

Helmimi i ish- spiunit rus, 5 vende të gatshëm për të përjashtuar diplomatët ruse Pas ngjarjes së helmimit të ish-spiunit rus, Sergei Skripal në Britani, të paktën 5 vende europiane mund të vendosin të
Ibra mbetet Ibra, ja si ironizon me ekipin e ri në Amerikë Zlatan Ibrahimovic zyrtarisht është një futbollist i LA Galaxy. Lajmi është bërë i ditur nga LA Times. LA Times e hap
E rëndë, gjendet e vdekur një foshnjë në Gjakovë Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Gjakovë është gjetur e vdekur një foshnje një ditëshe. Për këtë është arrestu
Vrau me sëpatë kushëririn në Vlorë, familjarët flasin të tronditur Janë zbardhur detaje të tmerrshme nga vrasja e djeshme në Gumenicë të Vlorës ku një 40-vjeçar vrau me sëpatë kushëririn
Vrau e copëtoi shokun e ngushtë, zbulohet mesazhi që zbardhi krimin monstruoz Janë zbardhur detaje të rënda në lidhje me krimin makabër të ndodhur në Fier. Pak ditë më parë u zbulua se Albert Ze
U martua pa dëshirën e familjes, Votimja refuzohet si vajzë edhe pas 6 vitesh Votimja ishte personazhi i radhës që kishte zgjedhur programin "Dua të të bëj të lumtur" për të rrëfyer historinë e dash
Video 72 minuta e nuses: Më ndjekin xhindët pasi vrava vjehrrën Janë zbardhur detaje të reja mbi ngjarjen e rëndë në Kamzë ku nusja e re 21-vjeçare ka vrarë vjehrrën e saj. Ngjarja
Var veten në ditë feste gruaja në Memaliaj Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Memaliaj ku një 72-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesën e saj.
Vrau vjehrrën se po i prishte martesën, si u zbulua vrasja makabre në Kamzë Janë zbardhur detaje të reja mbi ngjarjen e rëndë në Kamzë ku nusja e re 21-vjeçare ka vrarë vjehrrën e saj. Ngjarja
Nusja vrau vjehrrën e burri mbuloi krimin, flasin fqinjët në Kamzë 1 vit pas vdekjes së saj, policia zbardhi ngjarjen dhe vuri në pranga nusen vrasëse e cila helmoi për vdekje vjehrrën.
Vrau vjehrrën e iu drejtua hoxhës: Allah, më fal që e vrava! (FOTO LAJM) Janë zbardhur detajet e fundit nga krimi makabër në Kamzë ku nusja, vetëm 21-vjeç vrau vjehrrën dhe fshehu krimin për nj
"Ma bëj hallall", mesazhi i burrit për gruan para vetëvrasjes Një person i moshës 45 vjeçare, sipas policisë dyshohet se është vetëvrarë në Gjakovë. Lajmin e ka bërë të ditur komanda
Tragjike, krokodili gllabëron punëtorin e plantacioneve (FOTO LAJM) Një këmbë dhe krah njeriu janë gjetur brenda barkut të një krokodili të madh i cili vrau një 36-vjecar në Borneo, thonë
Për tri javë kanë aplikuar 60 persona për statusin e viktimës së dhunës seksuale Në Komisionin për verifikimin e statusit të personave të dhunuar gjatë lutës kanë aplikuar 60 persona, gjatë tri javëve
A u vra qëllimisht nga i dashuri? Flet mikja e 23-vjeçares (FOTO LAJM) Vazhdojnë hetimet në lidhje me aksidentin e rëndë në Maminas ku humbi jetën një vajzë e re vetëm 23-vjeç dhe taksisti 60
Mes lotësh e vajtimesh, përcillen në banesën e fundit 3 viktimat e aksidentit Mes lotësh dhe vajtimesh janë përcjellë për në banesën e fundit viktimat e aksidentit të ndodhur në Shkodër. Aksident
Fotografi i New-York Times që ishte gjatë luftës flet për Kosovën e sotme (FOTO LAJM) Në një shkrim në gazetën presitigjoze amerikan “New York Times”, fotografi që raportoi gjatë kohës së luftës në Kosovë,
New York Times shkruan për 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës Gazeta prestigjioze amerikane "New York Times" ka shkruar për Kosovën, në prag të 10 vjetorit të pavarësisë. Andrew T
Doktori dhe miku i Ivanoviçit flet për mafien në veri të Mitrovicës E përditshmja irlandeze, The Irish Times, ka shkruar një artikull për vrasjen e Oliver Ivanoviç dhe kontrollin që mafia
Orinda Huta një nuse për shtëpi, shumëllojshmëri gatimesh për Turin (FOTO LAJM) Për ta, nuk pati asnjë plan, asnjë premtim, asnjë ide se ku do të shkonte lidhja e tyre, e cila nisi krejt spontanisht d