999 rezultate për

tifozat

Tifozat Kuq e Zi festojnë 15-vjetorin, Lorik Cana nderohet në mbrëmjen gala Tifozat kuq e zi kanë festuar 15 vjetorin e krijimit të tyre në ditën e sotme. Një mbrëmje e madhe kjo e sotmja ku n
Tifozat shpërthejnë në gëzim, Salah bën super gol (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Wolves në kuadër të xhiros së 18-të në Premierligë. Mohamed Salah shënoi një gol
Tifozët kuqezi i bashkohen protestës së studentëve në shesh (VIDEO) Ashtu siç kishin paralajmëruar Tifozat Kuqezi i janë bashkuar protestës së studentëve tek Ministria e Arsimit, ndërkohë
Tifozët kuqezi i bashkohen protestës së studentëve (FOTO LAJM) Protesta e stutendëve ka marrë përmasa të mëdha duke gjetur mbështetje në të gjitha shtresat e shoqërisë. Thirrjes së
Tifozat Kuq e Zi: Kërkojmë djersë për fanellën Duket se tifozët nuk kanë më besim te Kombëtarja e Shqipërisë. Rezultatet zhgënjyese janë faktori kryesor për këtë f
Tifozat Kuq e Zi do të zhvillojnë ndeshje miqësore me fansat skocezë Shqipëria do të luajë nesër ndaj Skocisë në ndeshjet e vlefshme për Nations League. Për ta zbukurar sado pak këtë prag n
Tifozat shqiptarë "çmendin" Serbinë me Adem Jasharin: Jemi edhe këtu! (FOTO LAJM) Tifozat Kuq e Zi janë tifogrupi kryesor i Kombëtares shqiptare dhe para ndeshjes që Kombëtarja jonë do të luajë përballë
Nis festa e kuqe, Mala ndez stadiumin me golin fantastik (VIDEO) Po luhet në “Selman Stërmasi” derbi i shumëpritur mes Tiranës dhe Partizanit. Në stadium situata është e zjarrtë ndë
Shqipërisë i shtohet një arsye më shumë për të fituar ndaj Izraelit Tashmë është zyrtare! “Tifozët Kuq e Zi” kanë vendosur që të rikthehen në stadium për të mbështetur Kombëtaren. Këtë
Largimi i Behramit nga Zvicra, shikoni si e tallin “Tifozat Kuq e Zi” (FOTO LAJM) Valon Behrami i ka thënë mirupafshim kombëtares së Zvicrës në një mënyrë paksa të habitshme. Ndërkohë që dëshira e lo
Shuhet konflikti? ‘Tifozat Kuq e Zi’ takim me Dukën Pas ngërçit disa vjetor, mes grupimit “Tifozat Kuq e Zi” dhe presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duk
“Tirona Fanatics” rebelohet me sjelljen e policisë Tifogrupi “Tirona Fanatics” janë rebeluar me dhunës e ushtruar nga policia ndaj një të mituri jashtë ambientit të stadiu
Tifozat e Partizanit me një "banderolë" sot në stadium Partizani arriti një fitore të rëndësishme ndaj Luftëtarit të Gjirokastrës me shifrat 2-0, ku nuk e vuri në diskutim rez
"Sabiti është gati", Tifozat Kuqezi paralajmërojnë Spanjën (FOTO LAJM) Qindra tifozë të kombëtares do të jenë sonte në stadiumin "José Rico Pérez" në mbështetje të djemve të Panuçit. Ndër
"Tifozat Kuq e Zi": Ardhjen në stadium e kemi bojkotuar, por me zemër iu mbështesim “Tifozat Kuq e Zi” nëpërmjet një postimi në Facebook, kanë konfirmuar bojkotin në ndeshjen e sotme ndaj Lihtenshtejnit n
Tifozët e Kukësit kërcënojnë Milinkoviçin: S'do ta kesh të gjatë Vendimi për ekstradimin e Ismail Morinës në Serbi pas kërkesës së kësaj të fundit ka përkuar me kalimin e Mladen Milinko
"Tifozat Kuq e Zi" mesazh për De Biasin pas largimit: Ja pse ai ishte ndryshe! Pas largimit të Gianni De Biasit nga Shqipëria, vjen edhe reagimi i Tifozëve Kuqezi. Grupimi më i njohur i Kombëtares së
“Tifozat Kuq e Zi” bojkotojnë Kombëtaren, ja arsyeja (FOTO LAJM) Tifozat Kuq e Zi” kanë konfirmuar sot bojkotin e tyre të plotë të ndeshjeve të kuqezinjve në Shqipëri për sa kohë që nuk
Përlotet Memushaj, ka një falenderim të veçantë për "Tifozat Kuq e Zi" Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ledian Memushaj, ka folur pas ndeshjes, ku Shqipëria humbi ndaj Italisë me rezulat 2
Tifozat Kuq e Zi mesazh prekës për Tramezzanin Largimi i Paolo Tramezzanit nga Kombëtarja ka prekur edhe tifozët. Përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare, “Tifozat