999 rezultate për

tifozĂt

Nis festa e kuqe, Mala ndez stadiumin me golin fantastik (VIDEO) Po luhet nĂ« “Selman StĂ«rmasi” derbi i shumĂ«pritur mes TiranĂ«s dhe Partizanit. NĂ« stadium situata Ă«shtĂ« e zjarrtĂ« ndĂ«
ShqipĂ«risĂ« i shtohet njĂ« arsye mĂ« shumĂ« pĂ«r tĂ« fituar ndaj Izraelit TashmĂ« Ă«shtĂ« zyrtare! “TifozĂ«t Kuq e Zi” kanĂ« vendosur qĂ« tĂ« rikthehen nĂ« stadium pĂ«r tĂ« mbĂ«shtetur KombĂ«taren. KĂ«tĂ«
Largimi i Behramit nga Zvicra, shikoni si e tallin “Tifozat Kuq e Zi” (FOTO LAJM) Valon Behrami i ka thĂ«nĂ« mirupafshim kombĂ«tares sĂ« ZvicrĂ«s nĂ« njĂ« mĂ«nyrĂ« paksa tĂ« habitshme. NdĂ«rkohĂ« qĂ« dĂ«shira e lo
Shuhet konflikti? ‘Tifozat Kuq e Zi’ takim me DukĂ«n Pas ngĂ«rçit disa vjetor, mes grupimit “Tifozat Kuq e Zi” dhe presidentit tĂ« FederatĂ«s Shqiptare tĂ« Futbollit, Armand Duk
“Tirona Fanatics” rebelohet me sjelljen e policisĂ« Tifogrupi “Tirona Fanatics” janĂ« rebeluar me dhunĂ«s e ushtruar nga policia ndaj njĂ« tĂ« mituri jashtĂ« ambientit tĂ« stadiu
Tifozat e Partizanit me një "banderolë" sot në stadium Partizani arriti një fitore të rëndësishme ndaj Luftëtarit të Gjirokastrës me shifrat 2-0, ku nuk e vuri në diskutim rez
"Sabiti është gati", Tifozat Kuqezi paralajmërojnë Spanjën (FOTO LAJM) Qindra tifozë të kombëtares do të jenë sonte në stadiumin "José Rico Pérez" në mbështetje të djemve të Panuçit. Ndër
"Tifozat Kuq e Zi": Ardhjen nĂ« stadium e kemi bojkotuar, por me zemĂ«r iu mbĂ«shtesim “Tifozat Kuq e Zi” nĂ«pĂ«rmjet njĂ« postimi nĂ« Facebook, kanĂ« konfirmuar bojkotin nĂ« ndeshjen e sotme ndaj Lihtenshtejnit n
Tifozët e Kukësit kërcënojnë Milinkoviçin: S'do ta kesh të gjatë Vendimi për ekstradimin e Ismail Morinës në Serbi pas kërkesës së kësaj të fundit ka përkuar me kalimin e Mladen Milinko
"Tifozat Kuq e Zi" mesazh për De Biasin pas largimit: Ja pse ai ishte ndryshe! Pas largimit të Gianni De Biasit nga Shqipëria, vjen edhe reagimi i Tifozëve Kuqezi. Grupimi më i njohur i Kombëtares së
“Tifozat Kuq e Zi” bojkotojnĂ« KombĂ«taren, ja arsyeja (FOTO LAJM) Tifozat Kuq e Zi” kanĂ« konfirmuar sot bojkotin e tyre tĂ« plotĂ« tĂ« ndeshjeve tĂ« kuqezinjve nĂ« ShqipĂ«ri pĂ«r sa kohĂ« qĂ« nuk
Përlotet Memushaj, ka një falenderim të veçantë për "Tifozat Kuq e Zi" Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ledian Memushaj, ka folur pas ndeshjes, ku Shqipëria humbi ndaj Italisë me rezulat 2
Tifozat Kuq e Zi mesazh prekĂ«s pĂ«r Tramezzanin Largimi i Paolo Tramezzanit nga KombĂ«tarja ka prekur edhe tifozĂ«t. PĂ«rmes njĂ« postimi nĂ« faqen e tyre zyrtare, “Tifozat
"Tifozat Kuq e Zi" urim emocionues pĂ«r PavarĂ«sinĂ« e ShqipĂ«risĂ« (FOTO) Grupimi i njohur “Tifozat Kuq e Zi” kanĂ« publikuar njĂ« postim emocionues dhe fjalĂ« tĂ« zgjedhura kanĂ« uruar çdo shqiptar
"Tifozat Kuq e Zi" publikojnĂ« fotot. Ja si qĂ«ndron e vĂ«rteta e bojkotit (FOTO LAJM) “Tifozat Kuq e Zi” janĂ« kthyer nĂ« qendĂ«r tĂ« vĂ«mendjes pas vendimit tĂ« tyre pĂ«r tĂ« bojkotuar KombĂ«taren nĂ« ndeshjet venda
"Tifozat Kuqezi" reagojnë pas letrës së FSHF-së Disa përfaqësues të grupimit të "Tifozave Kuqezi" janë ftuar në "Neës 24" për të dhënë opinionin e tyre për bojkotin, po
E bujshme, “Tifozat Kuq e Zi” braktisin KombĂ«taren (FOTO) Ata janĂ« tifozĂ«t mĂ« tĂ« zjarrtĂ« tĂ« KombĂ«tares, dhe nuk e kanĂ« lĂ«nĂ« asnjĂ«herĂ« vetĂ«m pavarĂ«sisht momenteve tĂ« vĂ«shtira qĂ« k
Maqedonasit ndihen të provokuar nga Tifozat Kuq e Zi (FOTO) Humbja ndaj Shqipërisë nuk është kaluar lehtë nga mediat maqedonase, të cilat kanë gjetur detaje për t'i cilësuar ashtu
Albano Bogdo: Ku janĂ« “tifozat me plis” pĂ«r Luiza GegĂ«n Albano Bogdo, aktori i njohur i humorit ka postuar njĂ« status nĂ« Facebook ku duket shumĂ« i revoltuar pĂ«r sa i pĂ«rket sje
“Tifozat Kuq e ZI” hakojnĂ« faqen online tĂ« policisĂ« britanike (FOTO) Faqja online e policisĂ« angleze tĂ« South Yorkshire Ă«shtĂ« hakuar sot nga njĂ« grup qĂ« pretendon tĂ« jetĂ« nga ShqipĂ«ria, rap