999 rezultate për

thors

Ekstremisti djeg librin e shenjtë në mes të sheshit Nuk është hera e parë që protestuesit djegin libra të shenjtë si Kurani apo Bibla. Këtë herë ka qenë kreu i grupit ek
Bushati takohet me komisioneren e Lartë të OSBE-së për Pakicat Kombëtare Ministri Bushati, priti sot në një takim pune Komisioneren e Lartë të OSBE-së për Pakicat Kombëtare, zj. Astrid Thors, e
OSBE: Marrëdhëniet etnike në Maqedoni, kritike OSBE vlerëson se marrëdhëniet etnike në Maqedoni janë tejet kritike dhe se do të jenë të tilla dhe në vijim. Një gjë
"Monstra", reagon Ali Ahmeti! Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka pritur sot në zyrën e tij komisares e lartë për komunitetet
Thaçin e shqetësojnë marrëdhëniet etnike Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi ka takuar sot Komisaren e Lartë për komunitete në OSBE- së, Astrid Thors. Në qendër
Aliu e Thors diskutojnë çështjen e emrit Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) Ali Ahmeti është takuar sot me Komisioneren e Lartë të OSBE, Astrid T
Az fiton thellë, barazon Dinamo e Kievit Në grupin E të Europa League holandezët e AZ Alkamaar ka në fituar me rezultatin e pastër 3-0 kundër bjellorusëve të Bat