999 rezultate për

thompson

Ish kapiteni i Liverpoolit: Unë do ta lejoja Coutinhon të largohej Ish-kapiteni i Liverpool, Phil Thompson, thotë se do ta lejonte Philippe Coutinho të bashkohej me Barcelonën nëse brazil
Tragjike, modelja përplaset nga treni teksa realizonte një set fotografik (FOTO&VIDEO) Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur të premten ku një modele ka humbur jetën pasi është përplasur me shinat e trenit.
Fshehu 3 tonë ar, “gjuetari i thesareve” detyrohet të tregojë pasurinë “Gjuetari” më i madh i thesareve në Amerikë, Tommy G. Thompson nuk do të lejohet të dalë nga burgu pa i treguar policisë
Skandal në SHBA / 20.000 njerëz janë dënuar gabimisht Rreth 20,000 njerëz në burgjet amerikane janë dënuar gabimisht. Një ndër 25 të pandehur të dënuar me vdekje, ka dalë më
Reklamë "hot" për Bolt dhe Balotellin (FOTO-VIDEO) Kampioni i atletikës Usain Bolt dhe sulmuesi i Milanit Mario Balotelli kanë qënë pjesë e reklamës më të fundit të gjigan
Eleminon garuesit, 91-vjeçarja thyen rekordin në vrap (FOTO LAJM) Është 91 vjeç dhe ka përfunduar 26.2 milje në një kohë rekord, për grupmoshën e femrave nga 90-94 vjeç. I referohemi
Ish shefi i Yahoo i sëmurë me kancer Ish drejtori ekzekutiv i Yahoo-s Scott Thompson, që ishte nën presion për të dhënë dorëheqje nga posti, është i sëmurë m
Yahoo me staf të pa kualifikuar Administratori i ri i deleguari kompanisë së madhe Yahoo, Scott Thompson është akuzuar se ka gënjyer për kurrikulumin e
Rrëmben makinën e policisë për të dalë në TV (VIDEO) Arthur Lee Thompson ka bërë një veprim të çmendur. Nën efektin e drogës, ai ka goditur dy policë, të cilët e kishin ndal