999 rezultate për

thomas

Super Thomas Strakosha, Lazio kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë (VIDEO) Thomas Strakosh ka bërë mrekullinë sonte duke dërguar Lazio në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. 90 minuta mes Inter
UEFA i jep goditje të rëndë Bayern Munchen, Thomas Myller dënohet me dy ndeshje pezullim në Champions Bayern Munich ka marë një lajm të rëndë nga UEFA, teksa i ka dënuar mesfushorin Thomas Myller për dy ndeshjet e ardhshme
Thomas Strakosha, vetëm 3 lojtarë janë më lartë se ai në Seria A Gardiani i portës KuqeZi dihet tashmë që është kthyer në një lider edhe te skuadra e Lacios duke qënë titullar në të gji
Letra për babain në parajsë që preku botën, vogëlushja merr përgjigje (FOTO LAJM) Një vajzë e vogël ka prekur mijëra persona, me veprimin e saj për Krishtlindje. Ajo i ka shkruar një letër babait të
Mario Balotelli tallet me Thomas Myllerin (FOTO LAJM) Thomas Muller sulmuesi Bayern Munich, në ndeshjen ndaj Ajax-it në mesjavë kreu një faull skandaloz ndaj Maximilian Ëob
Çmendet Muller, bën goditjen horror në fushë (VIDEO) Sulmuesi i Bayernit të Mynihut, Thomas Muller, ne ndeshjen Ajax- Bayern Munich ka bërë një ndërhyrje të shëmtuar dhe të
Rrëfimi emocionues i babait të Thomas Strakoshës: Një letër për djalin tim (FOTO LAJM) Thomas Strakosha është idhulli i tifozerisë shqiptare. Ai luan për ekipin e Lazios teksa është vetëm 23 vjec, duke treg
Kjo grua ta merr shpirtin nëse të kërcen sipër, e pëson i dashuri Një 44-vjeçare nga Pensilvania, që peshon rreth 136 kg, i ka marrë jetën të dashurit të saj duke i hipur sipër. Windi
Muller shkruan historinë te kombëtarja e Gjermanisë (FOTO LAJM) Gjermania është duke fituar me rezultatin 2-0 kundë Holandës në "Veltins Arena". Por në minutën e 66' mesfushori i B
Thomas Strakosha në formacionin e vitit Futbolli është gjithnjë e në rritje dhe këtë e tregojnë më së miri edhe niveli i lojtarëve që sa vjen dhe ngrihet. Së
Makthet e komentatorëve, këta janë 11 emrat më të veshtirë për tu shqiptuar Kur t’i lexoni këto emra, do e kuptoni sa e vështirë është të jesh komentator. Është pothuajse e pamundur të shqipto
Për Kosovën kanë vdekur 27 ushtarë gjermanë Kryeministri Ramush Haradinaj ka pritur delegacionin e lartë nga Qeveria Gjermane, kryesuar nga sekretari i Shtetit në M
Panik në qiell, aeroplani ngatërrohet nëpër tela Një tragjedi është shmnagur ditën e sotme në qiell. Dy persona mbetën në mëshirë të fatit në qiell pasi averoplani i
Thomas Strakosha i jep fitoren Lazios ndaj Empolit (VIDEO) Lazio ka marrë fitoren e dytë radhazi në Serie A falë paraqitjes së shkëlqyer të portierit shqiptar Thomas Strakosha, i
"Thomas Tuchel është trajneri më i mirë në botë" Presidenti i Paris Saint-Germainit, Nasser Al-Khelaifi, ka thënë se trajneri i skuadrës së tij, Thomas Tuchel, është tra
Foto Strakosha tregon Thomasin: Në Juve-Lazio më ikën 10 vite jetë! Një shprehje e vjetër thotë: “Nxënësi duhet të bëhet më i mirë se mësuesi në jetë”. Në futboll kjo shprehje merr shpeshm
Handanoviç nuk bind, Interi gjurmon portierin shqiptar Portieri i Interi, Samir Handanoviç ka rënë pre e kritikave të shumta pas ndeshjes kundër Torinës që u ndanë vetëm me nj
Guaingamp ndëshkon PSG (VIDEO) Janë zhbllokuar shifrat në ndeshjen Guaingamp-PSG. Guaingamp ka shënuar golin e parë sonte kundër skuadrës se Thomas
Babai i Meghan Markle e bëri rrugë, u soll njësoj edhe në martesën e parë Thomas Markle është duke dhënë deklarata në çdo media të mundshme dhe duke theksuar se familja mbretërore nuk po e lejon
Thomas Tuchel flet për të ardhmen e Rabiot Trajneri i ri i Paris Saint- Germainit, Thomas Tuchel, nuk dëshiron largimin e Adrien Rabiotit nga Parisi pas interesimi