999 rezultate për

thohir

Presidenti i Inter-it: Icardi vlen 400 milion euro Presidenti i Inter-it, Erick Thohir ka deklaruar se Icardi është një lojtarë i jashtëzakonshëm dhe se vlera e tij është
Janari nuk prek vetëm lojtarët por dhe Presidentin e Interit, rrezikon burgun Gazeta "Guardia di Finanza" po heton origjinën prej 79 milionë eurosh e cila u përdor nga biznesmeni indonezian Erick Th
Thohir ka besim se Interi i tij do të arrijë në top katërshe Presidenti i Interit, Erick Thohir, nuk e sheh skuadrën e tij jashtë një vendi për Ligën e Kampinëve. Nerazzurët kanë
Moratti tregon nëse do i rikthehet kreut të Presidencës së Interit Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka këmbëngulur se ai nuk do të blejë aksione nga Erick Thohir. Manjati i n
"Suning do të rikthejnë Interin e madh, të frymëzohemi nga Leicester" Presidenti Interit, Eric Thohir flet pas shumë kohësh në lidhje me projektin për ndërtimin e një ekipi të madh. Numri 1
Thohir: Refuzuam 60 milionë për Icardin Presidenti i Interit, Eric Thohir është i vendosur kur bëhet fjalë për strategjinë e tregut të transferimeve në dalje pa
Interi në kaos, Mancini shpëton për momentin Nuk kanë fund trazirat në shtëpinë e Interit. Pas humbjes 3-1 kundër PSG-së, trajneri aktual i Interit, Roberto Mancini
Thohir braktis Interin, tundohet nga skuadrat angleze Erick Thohir ka vendosur të lërë Interin. Gazzetta Dello Sport pasi ka konsultuar një seri të shumëfishtë burimesh. E pë
Thohir: Nuk kam ndërmend ta shes Interin Erick Thohir nuk ka ndërmend ta shes Interin, por konfirmohet se po kërkon një partner për t’i dhënë një numër të vogël
Ideja e çmendur e Thohir: Java e parë e sezonit 2016/17 në 10 qytete jashtë Italisë Presidenti i Interit Erick Thohir do te marre sot pjese ne mbledhjen e Lega Calcio, ku do te flitet per te drejtat telev
Thohir: Tifozë, besoni te unë! Nepermjet kanalit zyrtar te Interit, presidenti Erick Thohir ka dahsur tiu dergoje nje mesazh urimi te gjithe tifozeve z
Thohir i premton Interit Lionel Messin Erick Thohir është i magjepsur nga Interi, ndaj dhe kërkon ta forcojë akoma më shumë klubin zikaltër. Në një intervistë
6 lojtarë me valixhe në duart tek Interi Merkato e Janarit është shumë pranë por duket se tek Inter nuk do të ketë zhvillime të rëndësishme. Presidenti Erick Tho
Thohir bën gati 2 dhurata për Mancinin (FOTO LAJM) Erick Thohir po bën gjithçka për të ndwrtuar në ekip të madh. Pasi ka kompletuar mesfushën dhe mbrojtjen, këtë herë Robe
4 objektivat e Interit në merkato (FOTO LAJM) Në shtëpinë e Interit vazhdon të flitet vetëm për merakton në hyrje dhe nën dalje. Zikaltrit kanë piketuar emra të rinj
Thohir kërcënon: Nuk ka pushime nëse... Humbja me Sampdorian thuajse i ka mbyllur dyert e Europës për Interin dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer presidentit Erick Tho
Inter, Thohir ofron 70 milionë për "San Siro"-n pa Milanin Me Milanin gjithmonë e më të intereszar për zonën Portello ku kërkon të ndërtojë stadiumin e ri, Interi po studion mundë
Rhodolfo, goditja e rradhës për Interin (VIDEO) Dje ishte takimi me Granadan për afrimin e menjëhershëm të Jeison Murillo, por "Jo"-ja e klubit spanjoll bëri që Inter t
Inter ofertë për Lavezzin, Plani "B" është Januzaj Lajme të reja nga Ezequiel Lavezzi. Napoli vazhdon të shpresojë në rikthimin e tij, por sipas asaj që shkruan sot "Sport
Thohir jep Ok-in, Inter në sulm për Shaqirin Lajmi se Bayern Munchen i ka hapur rrugën huazimit të Xherdan Shaqirit ka vënë në lëvizje Interin. Zikaltrit janë gati t