999 rezultate për

thjesht

Duket kaq e thjeshtë, veshja e Bella Hadid kushton sa qimet e kokës Pulovër e bardhë veshur si fustan, çizme me print gjarpri dhe një çantë e zezë. Ngjan e thjeshtë apo jo kjo veshje e Bel
Merr fund dilema, Flor Mumajesi zbulon kujt ja dedikon këngën "Thjesht Të Du" (VIDEO) Dje kantautori Flori Mumajesi u rikthye në muzikë pas një mungese tepër të gjatë, me një hit kushtuar dashurisë. Këng
Rikthehet fuqishëm Flori Mumajesi, publikon baladën më të bukur për të dashuruarit Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur, Flori Mumajesi është një prej emrave më të dashur për publikun shqiptar. Ai gjith
Fotografitë që duket të thjeshta, por fshehin pas histori (FOTO LAJM) Sigurisht që kur aparati fotografik u shpik, u mundësua që momente të caktuara të historisë të shkruheshin me anë të dri
Shumë e thjeshtë, ndajini ushqimet sipas ngjyrës për të humbur kile Nëse vendosni që t'i ndani ushqimet tuaja në brumëra dhe perime, do të keni rezultate mahnitëse brenda një kohe shumë të
20 shpikje të vogla që i bëjnë problemet e mëdha të zhduken përgjithmonë (FOTO LAJM) Ka shumë gjëra në jetë që na i bëjnë gjërat më të thjeshta sot. Është e vështirë të imagjinosh një jetë të rehatshme pa
"Është njeri i thjeshtë", Anxhela Peristeri flet për partnerin për herë të parë Anxhela Peristeri për herë të parë ka treguar disa detaje në lidhje me partnerin e saj. Edhe pse për një kohë të gjat
Tani më e thjeshtë, rikthejini formën kaçurelave me këto 2 maska Hidratimi i flokëve duhet të jetë një hap i rutinës së kujdesit që asnjë vajza nuk duhet ta anashkalojë. Nëse mbeteni te
Këto nuse VIP kanë një gjë të përbashkët (FOTO LAJM) Këtë vit duhet thënë se ka pasur disa dasma të bujshme VIP-ash por ka qenë një detaj i rëndësishëm ai që ka rënë në sy.
Duket si një fotografi e thjeshtë, por Mbretëresha sapo theu frikshëm protokollin Të shohësh liderin e një shteti, qoftë edhe një që është sa për emër, të heqë dorë nga përgjegjësitë dhe traditat është
Si të bëjmë një kek të thjeshtë Për një masë keku me madhësi mesatare duhet 1 filxhan çaji gjalpë i freskët, 1 filxhan çaji sheqer, 3 kokrra vezë, gjysm
6 modele çantash që s'do të na mërziten kurrë! (FOTO LAJM) Nuk ka rëndësi sa e pa motivuar ndihesh në ditë të caktuara, blerja e një çante të re është e sigurt që na ndryshon humo
6 modele çantash që s'do të na mërziten kurrë! (FOTO LAJM) Nuk ka rëndësi sa e pa motivuar ndihesh në ditë të caktuara, blerja e një çante të re është e sigurt që na ndryshon humo
Ç'të bësh kur je e lidhur, por mendon akoma për ish-in Ndonjëherë është e vështirë ta kuptosh nëse vërtet ke hequr dorë përfundimisht nga dikush. Ti mendon se po ecën përpara,
Dy motrat bëhen milionere me një shpikje të thjeshtë Bianca dhe Bridget Roccisano janë dy motra që kanë krijuar një shpikje të veçantë që tani ka nisur t’u japë me miliona e
"6 vite, por duket sikur të humba dje", fjalët e Eminës për të ëmën na i mbushën sytë me lot (FOTO LAJM) Modelja e njohur Emina Çunmulaj është një ndër modelet më të njohura e të suksesshme shqiptare, e cila prej vitesh po je
Ky është goli i mbrëmjes në Ligën e Kampioneve (VIDEO) Një gol i jashtëzakonshëm ka ardhur nga ndeshja RB Leipzig–Zenit, ku gjermanët arritën të fitojnë me përmbysje. Ndesh
Doni të dini ku është prodhuar celulari juaj? Është shumë e thjeshtë Ju ka ndodhur ndonjëherë që të blini një celular të ri dhe të doni të dini ku është prodhuar? Epo tani ka një mënyrë.
Ja arsyet pse njerëzit më të pasur vishen thjeshtë Njerëzit e pasur nuk duken të pasur kur u hedh vetëm një vështrim. Madje, statistikisht, ata që nuk konsiderohen të pasu
Ronaldo sfidon moshën: Vitet për mua janë thjesht numër Është 34-vjeç dhe në shkurt të vitit 2020 do të mbushë 35, por Cristiano Ronaldo nuk e ka ndërmend t’i varë edhe për shu