Rreziku nga koronavirusi, Ministria e Shëndetsisë del me deklaratë zyrtare
999 rezultate për

thesar

Arrestohet babë e bir në Durrës, "thesaret" që u gjetën brenda shtëpisë së tyre (FOTO LAJM) Policia e Durrësit ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Arrestohen në fla
Thesaret e Igli Tares! Mbreti "Mida" që nxjerr "flori" për Lacion Igli Tare nuk kishte absolutisht asnjë plan për t’u bërë drejtor sportiv. Ishte fundi i qershorit 2008, kur ai u paraqit
Vajza-thesar e Kinës, që e dëshiron gjithë bota Kohët e fundit, Li Ziqi, një vajzë nga provinca Sichuan e Kinës Jugperëndimore, është bërë shumë e njohur në mbarë globi
Kapet gjirokastriti, "thesaret" që fshihte në shtëpi Policia e Gjirokastrës ka finalizuar me sukses operacionin “OSUMI”. U arrestua në flagrancë shtetasi A. M., 35 vjeç,
"Thesare" brenda shtëpisë në Lezhë, çfarë gjeti policia Specialistët e krimeve në Komisariatin e Policisë Lezhë kanë goditur një tjetër rast të armëmbajtjes pa leje. Shërbim
Thesari misterioz vë qindra mijëra njerëz në kërkim të tij Rreth 350 mijë kërkues thesaresh nga e gjithë bota po eksplorojnë një zonë të madhe në Malet Rocky, që shtrihet nga pjes
Kisha skoceze padit zbuluesin e thesarit prej 2.5 milionë dollarësh (FOTO LAJM) Kisha e Skocisë po hedh në gjyq një njeri për shpërndarjen e një pjese të një thesari Viking prej 2,5 milionë dollarësh
Elbasan, shembën shtëpinë e gjyshit për të gjetur thesar, tronditen nga ajo çfarë gjetën Një familje nga Elbasani vendosi të shembë shtëpinë e gjyshit, me mendimin se në themelet e saj do të mund të gjenin the
Çifti gjen thesarin e pabesueshëm, vlen plot 5 milion paund (FOTO LAJM) Një çift që merret me zbulimin e metaleve, ka gjetur një nga depot më të mëdha të thesarit në historinë britanike, i cil
Ministria e Financave bllokon fondet për Bashkinë e Shkodrës (FOTO LAJM) Sot Ministria e Financave dhe Ekonomise, Drejtoria e Përgjithshme e Thesarit përmes Degës së Thesarit në Shkodër ka peng
"Drejtorit të ujësjellësit i vodhën thesarin në shtëpi!" Berisha nxjerr SMS Ish-kryeministri Berisha ka publikuar pak më parë mesazhin e atij që ai e quan "Qytetari Digjital" sipas të cilit gjatë
Çifti zbulon thesarin në oborrin e shtëpisë, nuk do ta besoni çfarë bëjnë më pas Matthew Emanuel dhe e shoqja Maria Colonna, për shumë vite me radhë nuk i kishin kushtuar rëndësi një kutie metalike që
Shembin shtëpinë e gjyshit për të kërkuar thesar, nuk do ta besoni çfarë gjetën Kërkuan thesar, por gjetën një gjë që nuk i përafrohet fare pasurisë. Mundin e gjyshit për një shtëpi e hodhën në erë
Kjo pendë është thesar, nëse e gjeni bëheni milionerë A e keni menduar ndonjëherë se një pendë e vetme kushton 10.000 dollarë? Ja që është realitet. Pendët e zogut Huia pë
Çifti gjen një thesar, mister pronari Gjashtë vjet më parë, në vitin 2013, një çift gjeti një thesar pranë shtëpisë së tyre. Thesari përmbante monedha me v
Shtatë do vdesin, i teti....! Ishulli mistik ku legjenda e thesarit po nxit këdo të kërkojë (FOTO LAJM) Ishulli i vogël Oak ndodhet fsheh një mister që askush nuk mund ta gjejë. Ka thashetheme se thesaret janë të fshehura në
Ndërtimi metrosë nxjerr thesarin antik në Selanik (FOTO LAJM) Ndërtimi i një rrjeti metroje nën qytetin grek të Selanikut ka zbuluar një thesar të jashtëzakonshëm të objekteve të las
Ancelotti pas humbjes me Atalantan: Ai është thesari i klubit Carlo Ancelotti nuk mund të jetë absolutisht i kënaqur me Hysajn dhe futbollistët e tjerë të tij pas disfatës së Napolit
Gjendet thesari i shekullit të 14-të (FOTO LAJM) Një arkë e shekullit të 14-të, që përmban më shumë se 550 monedha ari të rralla dhe argjendi që potencialisht kanë vlerë
Fundoset anija italiane me një thesar brenda saj (FOTO LAJM) Një anije italiane që ishte nisur për në Brazil ndërsa mbante me vete rreth 2,000 makina, ka përfunduar në fund të detit