999 rezultate për

them

Berisha sqaron mesazhin që nxori Ramën nga "binarët": I them çoji lule Anetës Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar mesazhin që dërgoi për nënën e kryeminsitrit, i cili u zemërua keq dhe e cilë
2 milion euro dëm, 1 muaj paraburgim për zyrtarin e thesarit në Kosovë Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë për caktimin e masës së parabur
Fjorela e thotë "troç", merr vendimin final për Mevlanin Kohët e fundit Fjorela ka “injoruar” sistematikisht pëlqimin e Mevlanit Kundrejt saj. Ajo tha para disa puntatash se
Kërcënohet me jetë kreu i Komunës së Mitrovicës Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, është kërcënuar me jetë. Afër shtëpisë së tij ka policë, ndërkohë që ras
Rama justifikon krimin me inceneratorët: Jam dy metra, s'ka hajdut kaq të gjatë Kryeministri Edi Rama i ka shkrirë së qeshuri të ftuarit në "Opinion", duke deklaruar me bindje se nuk ka hajdut 2 metra
Rama i shkel syrin dhe "puth" Bashën pas gafës: Ti je artist, nuk them kot unë! (VIDEO) Edhe kryeministri Rama ka reaguar pas gafës sw Bashës e cila po komentohet gjerë nga socialistët. 6 në 4 biznese nuk
Humb jetën ish-kryetari i njohur i demokratëve, një nga themeluesit e PD-së Kryetari i Degës së Partisë Demokratike në Vlorë, Genc Deromemaj ka dhënë sot një lajm të trishtë. Ai bëri me dije se so
Më thuaj cili grup gjaku je të të them si duhet të ushqehesh GrupiA:Për njerëzit me gjak të tipit A, sugjerohet një dietë vegjetariane. Thuhet se njerëzit me këtë grup gjaku kan
Është në një lidhje? Megi Pojani i përgjigjet pyetjes "1 milion dollarëshe" (FOTO LAJM) Rrugëtimi i saj si personazh i famshëm nisi si një protagoniste në një projekt të realizuar online për të përfunduar në
Më thuaj ç’dhimbje barku ke, të të them ç’nuk shkon me ty Dhimbje, djegie, therje barku? Më poshtë zbuloni se ç’po përpiqet t’ju sinjalizojë trupi juaj. Nëse ndiheni të fryrë
Nuk janë më bashkë?! Stresi ju vë kapakun të gjitha thashethemeve për lidhjen e tij me Keisin Stresi dhe Keisi nuk janë më bashkë dhe duket se vendimi për përfundimin e martesës ka qenë i përbashkët. Sipas reperit
Basha: I them Ramës të lerë gërvërret e të zbatojë planin tim Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha kërkoi nga qeveria që të zbatojë me urgjencë planin prej pesë pikash i prezantu
Dyshohet se u vra nga xhaxhai gjatë luftës, trupi i 16 vjeçares do të dërgohet jashtë shtetit Vazhdojnë hetimet për 16-vjeçaren e vrarë në kohën e luftës në malet e Llaushës, krim për të cilin akuzohet xhaxhai i sa
Pas thashethemeve për ndarje, Burak tregon gjendjen në shtëpinë e tij dhe Fahriye-s! (VIDEO) Disa ditë më parë Fahriye Evcen hodhi poshtë çdo dyshim për divorc, duke komentuar në një foto të Burak me të voglin e t
Skandali me çiftin zvicerian, Loredana surprizon me foton me Petrën (FOTO LAJM) Pas një largimi disa javor nga llogaria e saj në rrjetet sociale, Loredana ka zgjedhur të kthehet duke shkaktuar jo pak
Bëhet brune, a do e njihnit Loredanën me look-un e ri (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, reperja e njohur Loredana u ‘zhduk’ nga rrjetet sociale. Ajo e mbylli “Instagram-in” për t’u rikthyer
Rama nxjerr videon nga tërmeti i 21 shtatorit, çfarë ka ndodhur sot Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur duke hedhur sytë të ajo çfarë ndodhi 21 shtatorin e vitit që lamë pas,
Dëshmia tronditëse për vrasjen në Bathore: E ëma përqafoi djalin dhe i tha "Bravo të qoftë!" Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë në Bathore. Këtë herë ka qenë kunata e Jetmirës, nusja e vëllait të së n
"Këtij të Besës i them fat unë", gazetari bën komentin epik pasi ministrja njoftoi largimin Gjatë ditës së djeshme ministrja e Arsimit Besa Shahini njoftoi se do të largohet nga Shqipëria dhe nga qeveria, dhe nuk
"Bëj si them unë, por jo si bëj unë", nëndrejtori i spitalit me koronavirus thyen karantinën Nëndrejtori i spitalit të Gjirokastrës Martin Gorici disa ditë më parë u konfirmua pozitiv me covid 19, ndërkohë që duke