999 rezultate për

tezes

"U fsheha te frigoriferi", 14 vjeçari që pa vrasjen e mamasë dhe tezes tregon detajet Më 31 dhjetor të vitit që lamë pas ndodhi një ngjarje e rëndë që tronditi opinionin publik. Dy motra, Kristina Bardhi dh
"Dje të urova ditëlindjen, sot shkove në botën tjetër", familjarët dedikim vajzës që vdiq në aksident Tragjedia që i mori jetën dy vajzave të reja në Elbasan, ka tronditur gjithë opinionin publik ndërsa ka shkaktuar dhimvj
Nipi i Kylie Jenner sapo i nxorri tezes një sekret për marrëdhënien me Travis Scott (VIDEO) Andej nga fillimi i muajit, para se pandemia të na sundonte jetët, burime të sigurta pranë çiftit bënë me dije se Kylie
I planifikoi të gjitha? Një ditë para masakrës i dha 12 mijë euro tezes dhe e pyeti sa kushtonte një varr Valdete Bllaca kishte arritur që tezen me bashkëshortin e saj të mos i linte të hynin brenda shtëpisë dhe t’i shihnin të
Ja çfarë fshihet pas protezës për rimodelimin e hundës (FOTO LAJM) U bë disa kohë që në internet po shiten disa proteza të cilat thuhet se arrijnë të bëjnë drejtimin e hundës. Qëllimi i k
Funeral e më pas dasëm, të dyja në një ditë për të shmangur shpenzimet Një nuse ka shkaktuar zemërim tek miqtë e saj pasi kërkoi që të bashkonte ceremoninë mortore të tezes me dasmën e saj.
Ish zv.ministri i Arsimit zbulon plagjaturën e vajzës së Dhori Kule, pedagoge në UT Vijon seria e denoncimit të doktoraturave plagjaturë nga ana e Taulant Mukës dhe studiuesit Vladimir Kola. Këtë herë ata
Akuza: Monika Kryemadhi e ka të kopjuar doktoraturën (FOTO LAJM) Ish-zv/ministri i Arsimit Taulant Muka nuk ka ndërmend të ndalet së nxjerri në publik doktoraturat e kopjuara të politik
Thuaj mamit se e dua shumë! Mesazhi që të përlot i 12-vjeçares para së të përpihej nga flakët Tezja e një 12-vjeçareje, e cila humbi jetën në qendrën tregtare në Rusi si pasojë e rënies së flakëve, ka treguar mesaz
Kodra paralajmëron skandal: Ka punësuar gjithë farefisin në universitet Një deklaratë e fortë është bërë mbrëmë në “Opinion” nga gazetari i emisionin “Stop” Saimir Kodra. Ai ka folur në li
Babai u vrau nënën, kujdestaria e fëmijëve të Fildesit i kalon tezes Gjyqtarja e vrarë vetëm pak ditë më parë nga ish-bashkëshorti ka prekur gjithë Shqipërinë dhe mesa duket ka krijuar edhe
Belshi kthehet në destinacion turistik, grupet folklorike i japin ngjyra qytezës (FOTO LAJM) Belshi është kthyer në një atraksion të vërtetë turistik gjatë këtyre muajve të fundit. Numri i vizitorëve nga jasht
Akuzoi bashkëshortin e tezes për përdhunim, familjarët: Vajza gënjen Pasi një 15 vjeçare në Berat akuzoi bashkëshortin e tezes për dhunë seksuale kanë reaguar menjëherë tezja dhe vajza e të
Zbardhen detajet/ 15-vjeçarja tregon përdhunimin nga bashkëshorti i tezes Ka vendosur të kalojë disa ditë pushimesh të tezja e saj por 15-vjeçarja ka përfunduar duke akuzuar bashkëshortin e teze
Pas vdekjes së tezës, mbesa 20-vjeçare përlot publikun me kërkesën e saj Ada ka ftuar bashkëshortin e tezes së saj, e cila ka ndërruar jetë, në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqip
"Festa e Afërditës" në Belsh, zonës i rikthehet vëmendja e munguar (FOTO LAJM) Belshi është duke u kthyer në një destinacion të mirëfilltë turistik kohët e fundit. Përmirësimet e theksuara në inf
Rrëfimi rrënqethës i 18-vjeçares: Si më përdhunoi e më la shtatzënë djali i tezes Një hetim për marrëdhënie seksuale me dhunë mes kushërinjve zbuloi një histori dashurie mes dy të rinjve, të cilët tentu
Shiti “bulldogun”e tezes për drogë, i riu nga Kamza gjobitet me 100 mijë Lekë Policia e Tiranës ka gjobitur me gjobë një 35-vjeçar i cili është shpallur fajtor për vjedhjen e një qeni. Mësohet se
Vajza nga Korça rrëfen tmerrin: Djali i tezes më përdhunoi dhe më la shtatzënë (VIDEO) Kalandra Selimllari është një vajzë e re nga qyteti i Korçës, e cila këtë mbëmje në emisionin “Stop” ka treguar se është
Fadromat e IKMT prishin 23 objekte në Belsh. Ky është projekti për rehablitimin e qytezës (FOTO LAJM) Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ditën e sotme ka nisur aksionin për prishjen e të paktën 23 objekteve nj