999 rezultate për

teuta

Ish-bashkëshortja e Bleros flet për divorcin e bujshëm: Më kanë gjykuar (FOTO LAJM) Teuta Krasniqi dhe Blero janë ndarë në mënyrë miqësore me njëri-tjetrin dhe kanë treguar se raportet mes tyre janë mjaft
Blero rrëfen raportin e Afronës me ish-bashkëshorten: Biseduan 3 orë (FOTO LAJM) Së fundmi këngëtari i njohur Blero ka qenë i ftuar në “Glamour Zone”. Ai ka folur për karrierën, por edhe jetën private.
Luftëtarin e braktis trajneri, Bregu sërish në Superiore! Merkato është drejt fundit dhe ende Dejvi Bregu nuk ka vendosur se ku do ta vijojë karrierën. Tirana e tentoi pak kohë m
Erdhi dita e skuadrave shqiptare, Teuta, Laçi e Kukësi në fushë për historinë Momenti i shumëpritur erdhi. E enjtja është dita e madhe e futbollit shqiptar në arenën europiane. Plot 6 skuadra do të
Muriqi te Lazio, mbushin xhepat Teuta dhe Besa Kalimi i Vedat Muriqit nga Fenerbahce te Lazio për 18 milionë euro, me bomberin kosovar që firmosi një kontratë 5-vjeçar
Festa e Superkupës, Teuta po jeton ëndrrën (VIDEO) Teuta fitoi për herë të parë trofeun e Superkupës së Shqipërisë. Përveç suksesit të këtij titulli, durrsakët realizo
Teuta zbret në këmbë në tokë Tiranën dhe fiton Superkupën (VIDEO) Teuta ka fituar Superkupën e Shqipërisë. Djemtë e Detit kanë befasuar Tiranën duke e mposhtur 2-1. Ishin dy golat
Rihapet finalja, Tirana gjen golin (VIDEO) Tirana ka rihapur takimin ndaj Teutës në 1-2. Vrapi i futur në fushë realizon gol fantastik duke shtangur portierin
Teuta befason Tiranën me dy gola (VIDEO) Teuta ka befasuar Tiranën dukë shënuar 2 gola në pjesën e parë në finalen e Superkupës. Për Djemtë e Detit dy golat i
Superkupa e Shqipërisë: Tirana-Teuta, dalin formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet e Superkupës së Shqipërisë Tirana-Teuta. Kampionët e Shqipërisë nuk do të kenë titullarë E
EUROPA LEAGUE/ Shorti rezervon kundërshtarë të frikshëm për Teutën dhe Kukësin (FOTO LAJM) Turi i dytë i Europa League, sikurse edhe pritej, rezervonte skuadra të forta për klubet shqiptarë që garojnë në Superio
Super Teuta, mposht izraelitët dhe avancon më tej në Europa League (VIDEO) Kualifikim spektakolar i Teutës përballë Beitar Jeruzalem. Skuadra e drejtuar nga Edi Martini, mposhti izraelitët me rez
Në festë durrsakët, Teuta në avantazh (VIDEO) Teuta ka kaluar në avntazh ndaj Beitar Jeruzalem. Është Blerim Krasniqi në minutën e 7 i cili me kokë godet bukur br
"Shkundet" Teuta, gjashtë lojtarë firmosën kontratat e reja Periudhe rinovimesh te Teuta. Gjashtë futbollistë kanë nënshkruar marrëveshjet me durrsakët dhe mes tyre janë emra të sp
"Ehuuuu, janë rregulluar me kohë ato punë", gazetari dyshues ndaj pastërtisë së futbollit shqiptar Gazetari i njohur Artan Hoxha ka reaguar menjëherë pas mbarimit të finales së Kupës së Shqipërisë mes Teutës dhe Tiranës
Teuta nuk mbetet "thatë" për 100 vjetor, fiton Kupën duke mposhtur Tiranën (VIDEO) Tirana dhe Teuta luajtën mes tyre në “Air Albania” finalen e Kupës së Shqipërisë. Durrsakët fituan me rezultatin e pa
Zhbllokohet finalja e Kupës së Shqipërisë, Teuta në avantazh (VIDEO) Është zhbllokuar më shpejt nga se mund të ishte imagjinuar finalja e Kupa e Shqipërisë mes Teutës dhe Tiranës. Janë
Finalja e Kupës, Teuta-Tirana: Formacionet zyrtare Tirana dhe Teuta do të luajnë mes tyre në orën 20:00 në “Elbasan Arena” ndeshjen finale për Kupën e Shqipërisë. Të dy
14 gola në 4 sfida, rezultatet dhe golashënuesit në javën e parafundit të Superiores U luajtën në orën 17:45, katër sfidat e vlefshme për javën e 35-të të Kategorisë Superiore, ku u shënuan plot 14 gola në
KUPA/ Teuta përmbys Kukësin dhe shkon në finale me Tiranën (VIDEO) Është mbyllur me fitoren e Teutës ndeshja e kthimit për gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë. Durrsakët kanë mundur me