999 rezultate për

tetova

Rrihet mizorisht në burg shqiptari nga Tetova? Një 23 vjeçar nga fshati Çellopek i Tetovës është rrahur në mënyrë mizore nga gardianët e burgut të Shutkës, ankohen fam
Shqiptari i njohur nga Tetova blen skuadrën serbe (FOTO LAJM) Menaxheri ndërkombëtar i futbollit me prejardhje nga Tetova, Fali Ramadani do të blejë klubin e futbollit serb Maçva Sha
Vetëm 15 vjeç, njihuni me mjeshtrin nga Tetova që prodhon makina nga kombinimi i mbetjeve (VIDEO) Shumëkush ndoshta e sheh vetëm si një makinë të zakonshme për lakimin e hekurit, por, kjo nuk është aspak e tillë. K
Artan Grubi: Po i hapim kufinjtë me fqinjët (VIDEO) Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, z.Artan Grubi konfirmoi
Shkëndija nuk ndalet, merr kreun Shkëndija mposhti Akademinë Pandev në javën e gjashtë të kampionatit në Maqedoninë e Veriut. Heroi i kuqezinjve nga
Flet Emiri nga Tetova që fitoj luftën me virusin (VIDEO) Emir Useini është 25 vjeçar nga Tetova. Luftën me virusin Covid 19 e ka fituar. Ndërsa thotë se qytetarët e infektuar
Vajza 24 vjeçare nga Tetova viktima më e re nga Covid-19 në Maqedoni, asnjë sëmundje tjetër kronike Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga koronavirusi në Maqedoni. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e c
COVID-19, vdes doktori i njohur nga Tetova Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se dr. Arifikmet Deari, nga Tetova ka humbur betejën me koronavirusin pas
Ziberi nga Tetova: Komunat do financohen më shumë Kandidati Naser Ziberi, sot në Komunën e Tetovës realizoi takim me kryetaren e Komunës Teuta Arifi, ku morën pjesë edhe
26 raste të reja dhe 3 viktima në 24 orët e fundit në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit, nga 622 teste të realizuara, 26 kanë rezultuar pozitiv me
Tetovari që jeton në Nju Jork, tregon se si e kaloi Koronavirusin (VIDEO) Një djalë nga Tetova, Burim Ameti i cili jeton dhe vepron në New Jork ka realizuar një video me një mesazh që jep ai për
Kur Shkëndija luante kundër Partizanit në Beograd Një foto interesante më solli ish-nënkryetari i KF Shkëndija nga Tetova, Idriz Ibishi nga Tetova. Fotoja është e vit
5 të vdekur në Maqedoni nga Koronavirusi, njëri nga Tetova Katër pacientë me koronavirus kanë ndërruar jetë në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup, një 52-vjeçar nga Kumanova
MAQEDONI/ Vdesin tre pacient nga koronavirusi, dy nga Tetova? Po rritet numri i personave që po humbin jetën si pasojë e infektimit nga koronavirusi. Alsat mëson se gjatë natës së
Tetova blindohet nga policia, Ministri i Punëve të Brendshme zbarkon në terren Ministri i Punëve të Brendshme (MPB), Naqe Çulev ka qenë sonte në Tetovë për të vizituar zyrtarët e policisë në disa pik
6 persona nga Tetova me Koronavirus (VIDEO) 3 persona nga komuna e Tetovës, 1 nga komuna e Bogovinës, 1 nga komuna e Zhelinës dhe 1 nga komuna e Jegunovcës janë per
Një rast i ri nga Tetova me Koronavirus Ministria e Shëndetësisë njoftoi se gjatë këtyre 24 orëve janë regjistruar 18 raste të reja me coronavirus. “Gjatë ko
Shokon vajza nga Tetova, babait në Shkup nuk ia bënë testin për Koronavirus, mund të kishte infektuar të tjerë (VIDEO) Në Tetovë është regjistruar një 69 vjeçar si pacienti i parë me virusin Korona. Ai me Kovid 19 ka patur simptome me t
Qytetarët pa interes ndaj Covid-19, mjekët nga Tetova: Situata të merret më seriozisht (VIDEO) Nga dita e premte e deri më sot, vetëm gjashtë qytetarë kanë vizituar punktet e hapura për Covid 19, nga Shtëpia e Shënd
Ja lista e LSDM-BESA në zonën 5 (FOTO LAJM) LSDM dhe Besa para disa ditësh lidhën një koalicion të përbashkët parazgjedhorë për në zgjedhjet Parlamentare që do të m