999 rezultate për

tetovĂ

Një rast i ri nga Tetova me Koronavirus Ministria e Shëndetësisë njoftoi se gjatë këtyre 24 orëve janë regjistruar 18 raste të reja me coronavirus. “Gjatë ko
Shokon vajza nga Tetova, babait në Shkup nuk ia bënë testin për Koronavirus, mund të kishte infektuar të tjerë (VIDEO) Në Tetovë është regjistruar një 69 vjeçar si pacienti i parë me virusin Korona. Ai me Kovid 19 ka patur simptome me t
Qytetarët pa interes ndaj Covid-19, mjekët nga Tetova: Situata të merret më seriozisht (VIDEO) Nga dita e premte e deri më sot, vetëm gjashtë qytetarë kanë vizituar punktet e hapura për Covid 19, nga Shtëpia e Shënd
Ja lista e LSDM-BESA në zonën 5 (FOTO LAJM) LSDM dhe Besa para disa ditësh lidhën një koalicion të përbashkët parazgjedhorë për në zgjedhjet Parlamentare që do të m
Ndërron jetë 19-vjeçari nga Tetova (FOTO LAJM) Ndërron jetë 19-vjeçari Bojan Smilevski nga Saraçina e Tetovës, njëri nga tre të plagosurit që ndodhi të enjten në një a
Gjoka: Shkëndija e ndërtuar për suksese (VIDEO) Kampioni aktual i Maqedonisë në futboll, Shkëndija është në javën e dytë të përgatitjeve dimërore dhe me katër lojtarë t
Humbi paratë në kazino, tetovari pëson sulm në zemër Një person i gjinisë mashkull në moshë të mesme ka pësuar infarkt pasi ka vënë një shumë të madhe parash në lojrat e fat
Lutja për Shqipërinë nga Tetova, nxënësit shpalosin flamurin gjigant (VIDEO) Të gjitha janë solidarizuar me vendin tonë në këto ditë dhimbjesh. Nxënësit e shkollës së mesme të mjekësisë “Nikolla
Shqiptarë nga Anglia dhe Maqedonia e Veriut për të parë Shqipëri-Francë (VIDEO) Tifozë shqiptarë që jetojnë në Angli kanë ardhur në Tiranë për të parë kombëtaren kuq e zi, e cila luan përballë gjelave
Rrëfimi i 17-vjeçares nga Tetova: Më kanë rrëmbyer UFO-t, hoxha më rrahu Sot është 31 Tetor, Halloween, data e ringjalljes të të gjithë shpirtrave. Legjenda thotë se shpirtrat mblidhen së bashk
Tetova ka mungesë të madhe të çerdheve Një numër i madh i fshatrave të komunës së Tetovës por edhe të komunave rurale që janë pjesë e saj, janë ende pa çerdhe
Përfshihet nga flakët autobusi nga Tetova që udhëtonte drejt Kroacisë Një autobus me targa të Tetovës, i cili po udhëtonte nga Shkupi për në Split, mëngjesin e sotëm rreth orës 3:00 pranë pu
Këto pamje vijnë nga Tetova pas ditës së tregut Perime të kalbura, qese plastike, dhe mbeturina të tjera. Kjo është fotografia e rrugëve dhe trotuareve në vendin e quaj
Humb jetĂ«n 18 vjeçari nga Tetova, "BallistĂ«t" nĂ« zi NĂ« orĂ«n 23:00 ka ndodhur njĂ« aksidеnt i rĂ«ndĂ« nĂ« rrugĂ«n 160 nĂ« TetovĂ« ku njĂ« i ri 18 vjeçar ka ndĂ«rruar jetĂ«. S
EMRAT/ Shkatërrohet një grup kriminal në Maqedoninë e Veriut (FOTO LAJM) Një grup kriminal që merrej me tregtinë e armëve është shkatërruar në Maqedoninë e Veriut. Policia ka zbuluar shitjen
Kërkohet dorëheqja e një ministri të Zaevit, zbuloni arsyen VMRO-DPMNE i bëri thirrje Ministrit të Kulturës, Asaf Ademi, që të japë dorëheqje, ndërsa Ministria urgjentisht të tërhe
Shkëndija eliminohet nga Kupa e Maqedonisë Shkëndija e Tetovës është eliminuar në çerekfinale të Kupës së Maqedonisë, shkruan Albeu.com. Tetovarët u mposhtën n
Flet stërmbesa e Skënderbeut: Si e vërtetova se jam pasardhësja e tij Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
Tetova e nis ditën me një aksident Në orët e mengjesit në magjistralen Tetovë-Shkup, afër urës së Treboshit është rrokullisur një makinë. Sipas informat
Polici shantazhon një grua nga Tetova, zbulohet arsyeja Një grua nga rajoni i Tetovës, në Stacionin Policor Tetovë, dje pasdite ka denoncuar se është shantazhuar dhe fizikisht