999 rezultate për

tetor

OSHEE: Tirana pa drita, zonat ku do të ketë ndërprerje të energjisë Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se më datë 18 tetor do të ketë ndërprerje të energjisë në Ti
Trazirat në Katalonja, Barcelona nuk pranon të luajë 'El Clacison' e parë në 'Bernabeu' Situata e rënduar politike në Katalonjë dhe protesta që pritet të zhvillohet në 26 tetor në Barcelonë, ditën kur ishte p
Sot Parlament, pritet shqyrtimi i buxhetit faktit për vitin 2018 Në seanccën e sotme plenare pritet të shqyrtohet projektligji “Për miratimin e buxhetit faktik për vitin 2018”. Gjith
Kjo është arsyeja pse Sadiku nuk luajti me Kombëtaren në ndeshjet e tetorit Armando Sadiku, doli ditën e sotme në një konferencë për shtyp, para ndeshjes që Malaga e tij luan në udhëtim këtë fundj
Horoskopi 16 tetor 2019, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Dashuria: Ata që kanë mbyllur së fundmi një histori, do të duhet të kuptojnë se çfarë të bëjnë kur të përballen
Horoskopi 16 tetor 2019 DASHI Dita e sotme mund të nisë me një dëshirë për hakmarrje. Nëse ndiheni të irrituar që duhet të merreni me punët e
Përshëndetja ushtarake e turqve, vepron UEFA (FOTO LAJM) UEFA më në fund është vënë në lëvizje, për përshëndetjen ushtarake që lojtarët e Turqisë, bënë pas golave të shënuar nda
Moti nuk po vendos dot, çfarë pritet deri më 25 tetor Java që ka nisur, mbetet kryesisht e kthjellët me vranësira lokale gjatë pasditeve ku nuk përjashtohet mundësia e reshje
Horoskopi për ditën e sotme, e diel 13 tetor Dashi Afërdita në shenjën tuaj është përsëri ylli që ju dhuron momente shumë të bukura që do të shpalosen sukses në t
Zaev i bindur se Maqedonia më 17 dhe 18 tetor do të marrim datë për fillimin e bisedimeve me BE-në Ne meritojmë të marrim vendim për të filluar negociatat me Bashkimin Evropian. BE ka premtuar, nëse ju jepni rezultate,
Media gjermane: Merkel do të bindë Francën për veton kundër Shqipërisë Agjencia e lajmeve gjermane “DPA” në një shkrim publikuar online shkruan se Kancelarja gjermane Angela Merkel do të përp
Horoskopi 10 tetor 2019 Dashi Keni punuar shumë gjatë kësaj periudhe dhe keni dhënë rezultate, të cilat nuk mund të kalojnë pa u vënë re. Nuk p
10-11 tetor, këto zona në Tiranë s’do kenë drita Oshee nëpërmjet një njoftimi ka bërë me dije se në dy ditët e ardhshme disa zona do të kenë ndërprerje të energjisë elek
Holanda qëndrim zyrtar për negociatat: Çfarë pritet të ndodhë në 15 tetor Holanda kërkon që Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut të trajtohen të ndara sa i përket hapjes ose jo të negociatave me Bas
Horoskopi 9 tetor 2019 Dashi Duhet të nisni meditimin dhe jogën për t’ju ndjerë mirë si fizikisht ashtu edhe psikologjikisht. Duhet të jeni të
BE: Zgjedhjet në Kosovë, të organizuara mirë dhe transparente Kryesuesja e Misionit të Bashkimit Evropian për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Kosovë, Viola von Cramon-Taubade
BE: Qeverinë e re të Kosovës e presin detyra të rëndësishme Zëdhënësja e Bashkimit Evropian, Maja Kocijançiq tha se 6 tetori ishte një ditë e mirë për demokracinë në Kosovë. Në
6 veshje Instagram-i që do të doni t'i vishni gjithë tetorin (FOTO LAJM) jeshta është stina ideale për të shpalosur gjithë idetë që duam t'i shprehim përmes veshjeve. Pulovrat e rehatshme, xhak
Reja publikon listën kundër Turqisë dhe Moldavisë, ka risi (FOTO LAJM) Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, ka publikuar listën me lojtarët e grumbulluar për dy takimet e radhës, kundër Turqisë d
Horoskopi 6 tetor 2019 Dashi Gjatë kësaj dite do të viheni në provë të fortë, duke qenë gjithë kohës nën tension. Nuk përjashtohen konflikte