999 rezultate për

testet

Vendosi të kthehej te Roma, shtyhen testet mjekësore për El Shaarawyn pasi doli pozitiv me Covid-19 Janë shtyrë testet mjekësore të Stephan El Shaarawyt, i cili vendosi të kthehej te Roma. Kjo erdhi pasi ai ka rezultu
Gazetari: Të vihet nën hetim SPAK-u, testet e Covidit u blenë 3 herë më shtrenjtë Gazetari Klodian Tomorri ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku reagon për vendimin e SPAK, që nuk gjeti asnjë
Mandzukic zbarkon në Milano, gati për testet mjekësore (VIDEO) Mario Mandzukic ka arritur në Milan, ku pritet të kryejë testet mjekësore para zyrtarizimit në fanellën "Rossonere" M
ZYRTARE/ Milani merr Mandzukic Milani ka bërë afrimin e radhës në merkato duke marrë Mario Mandzukic. Ky i fundit do të jetë kuqezinjtë për të zëvë
Qytetarët shqiptarë kanë paguar 7 milionë euro te privatët për testet e COVID-19 Qytetarët shqiptarë për të kryer teste për COVID-19 në laboratorët privatë në vend, arrijnë në 7 milionë euro. Gazeta
Të gjitha pikëpyetjet mbi vaksinën anticovid: Siguria, efikasiteti dhe efektet anësore Si janë të përbëra vaksinat antiCovid? Ato kanë përbërje të ndryshme. Vaksinat Pfizer-BioNTech dhe Moderna janë vaksi
Zakonisht duhen 10 vjet! Si u bë e mundur vaksina anti-Covid brenda vitit? Zakonisht duhen deri në 10 vjet për të zhvilluar një vaksinë … Si mund t’i besoj një produkti të realizuar vetëm në një
Nga siguria tek efektet anësore, 9 gjëra që duhet të dini për vaksinat Si janë të përbëra vaksinat antiCovid? Ato kanë përbërje të ndryshme. Vaksinat Pfizer-BioNTech dhe Moderna janë vaksina
Shifra të ulta të infektimeve në Shqipëri, 6 viktima në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë: 2210 testime, 550 të shëruar, 503 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit Minis
Presidenti i UFC-së zbulon shifrën marramendëse të shpenzuar për testet e Covid-19 Presidenti i UFC-së, Dana White ka zbuluar se këtë vit kanë humbur 17 milionë euro vetëm për t’i testuar të gjithë nëse
Testet e shpejta, më shumë të infektuar në Gjirokastër Me gati 250 raste aktive vetëm brenda qytetit të Gjirokastrës ky rajon vijon të mbetet problematik sa i përket infektime
Ku të drejtoheni për testimin e thjeshtë? Flet shefja e Epidemiologjisë në ISHP Shefja e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino në një lidhje live për RTV Ora, ka treguar më shum
Zbulohen vatrat më të rrezikshme të Covid-19 në Tiranë: 10 raste të reja në ditë! Testimet e shpejta për koronavirusin mbërritën, por nuk do të ketë aplikime në masë në popullatë. Ky lloj testimi do të
Testet e shpejta nga e hëna, Bino sqaron si do të funksionojë Ditën e sotme Manastirliu njoftoi se nga e hëna në Shqipëri do të nisin testet e shpejta. Mjekja Silva Bino thotë se kët
Nga e hëna edhe në Shqipëri, si bëhen testet e shpejta në Itali (FOTO LAJM) Në Torino të Italisë ka nisur bërja e testeve të shpejta për COVID-19. Disa ekipe specialistësh kanë dalë në rrugë dhe t
Skandaloze! 1 300 njerëzve gabimisht u është thënë se kanë Covid-19 Më shumë se 1,300 njerëzve gabimisht u wshtw thwnë se kanë Covid, për shkak të gabimit në testime dhe gjurmime. Ky sk
Manastirliu nga Kuvendi: Në dhjetor vijnë testet e shpejta, mos hajdeni vonë në spitale Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu bëri një ekspoze të punës në sektorin e shëndetësisë g
Më në fund një lajm i mirë për Liverpool, e konfirmon Klopp: Salah ka rezultuar negativ nga Covid-19 Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, tha se Mohamed Salah ka rezultuar negativ në testimet e bëra dhe do të bëj prap te
Kur do vijnë testet e shpejta në Shqipëri? Flet drejtori i OBSH për Europën Drejtori i OBSH për Europën Dr. Hans Kluge në konferencën e përbashkët me ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu k
Gjashtë futbollist të Salzburg infektohen me Covid-19 Skuadra e njohut evropiane, Red Bull Salzburg, ka njoftuar se 6 futbollistë të saj kanë rezultuar pozitivë në testet e C