999 rezultate për

tessa

Lindi pa hundë dhe mbijetoi, ja se si duket 4 vite më vonë! (FOTO LAJM) Të kesh një fëmijë me një sëmundje të tillë është me të vërtetë zemërthyese për çdo prind. Mbijetesa e tyre në botë v