999 rezultate për

terroristi

Terroristi i sulmit në Vjenë ende i pavarrosur, nuk pranohet në dy vende Kujtim Fejzullahi, terroristi i cili u vra nga policia gjatë sulmit në Vjenë të Austrisë ende nuk është varrosur. Gaz
Eleminuan terroristin Kujtim Fejzullai, kryeministri austriak nderon me medalje ari dy efektivët Kryeministri i Austrisë, Sebastian Kurz, i ka dekoruar me Medaljen e Artë të Meritave dy policët që e eliminuan sulmuesi
Rastësi e frikshme! Terroristi, viktima e heroi në Vjenë janë shqiptarë Në sulmin e mbrëmshëm që ndodhi në disa qendra të Vjenës së Austrisë, e që tronditi botën, kanë qenë të përfshirë tre sh
Shkon në 4 numri i viktimave në Vjenë, del fotoja e terroristit të dyshuar si shqiptar Ka shkuar në katër numri i viktimave nga sulmi terrorist në Vjenë. Transmetuesi publik austriak raporton se një person i
Sulmi në Vjenë, terroristi i përgjigjet policisë: Nuk keni parë ende asgjë! (FOTO LAJM) Një sulm me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë sinagogës Seitenstettengasse në Vjenë. Pavarësisht se ende nuk ka
Kush është terroristi që masakroi sot tre francezët në Nice I dyshuar si vrasës i tre francezëve është një tunizian 23 vjeç. Sipas një burimi policor të cilin e ka cituar Gazeta
U përplas me armë me policinë dhe hodhi vetën në erë, dalin pamjet e terroristit të dyshuar në Turqi Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në Turqi. Nga raportimet paraprake thuhet se bëhet fjalë për
Dënohet terroristi që vrau 51 myslimanë në dy xham: Në burg deri në vdekje! Një terrorist i ekstremit të djathtë, i cili vrau 51 besimtarë myslimanë gjatë të shtënave me armë në dy xhami në Zeland
U kap në Tiranë, agjentët rus vijnë dhe marrin në mesnatë terroristin e ISIS Eshtë ekstraduar në Rusi, shtetasi rus, Rasul Mislaev, i arrestuar në Tiranë për akuzën, terrorizëm. Mësohet se ai i
Ky është terroristi që u ekzekutua në Londër pasi masakroi kalimtarët me hanxhar (FOTO LAJM) Sudesh Amman është emri i terroristit i cili u vra pasditen e sotme në Londër nga policia. Ai me anë të një hanxhari ter
Tentoi të ngrinte memorial për terroristin Katsifa, shoqërohet një person Një person është proceduar nga policia për shkak se tentoi që të ngrinte memorial për ultranacionalistin greke Katsifa,
Tmerri në SHBA, 30 sekondat e sulmit para se policia të ekzekutonte terroristin (VIDEO) Mediat ndërkombëtare kanë publikuar pamje tronditëse nga momenti i sulmit me armë në Dejton të Ohaios, ku 24- vjeçari Co
Prezantohej si "Diego Maradona", kush është terroristi rus që u kap në Shqipëri "Unë krijova një organizatë për të mbledhur ndihma për viktimat luftës në Siri, nuk jam terrorist. Mos më dorëzoni në
Arrestohet në Shqipëri terroristi rus (VIDEO) Policia e Shtetit shqiptar ka vënë në pranga një 34 vjeccar rus, i dyshuar si terrorist. Ky shtetas ka ardhur si emig
Terroristi që masakroi 50 myslimanë në Zelandë pretendon pafajësinë Personi që u akuzua për të shtënat me armë në dy xhamitë e Zelandës së Re në muajin mars, ka mohuar se është sulmuesi te
Motra e terroristit të vrarë në Gjirokastër, kandidate për deputete Ermioni Kasifas, motra e Konstandin Katsifas, do të kandidojë si deputetet me Partinë greke Unioni i Qendrës. Kostand
Masakra në Zelandën e Re, terroristi të premten del para gjykatës Njeriu i akuzuar për kryerjen e masakrës së dyfishtë në xhamitë e Zelandës së Re në mars do të bëhet i dyshuari i parë q
Një lajm i mirë vjen nga eurodeputetja që vajtonte terroristin Kacifa Teksa rezultatet e zgjedhjeve për Parlament Evropian tani veçse janë të ditura në shumë shtete po bëhet gjithnjë e më e
Terroristi i ISIS-it thotë se është takuar shpesh me shërbimin sekret turk Një anëtar i ISIS-it, i cili tashmë ndodhet në një burg në Irak, ka thënë se si përfaqësues i Shtetit Islamik ka bashkëp
Terroristi Kaçifa nderohet si hero në SHBA, a duhet të reagojë BE? Festimet e Ditës së Pavarësisë në Boston të Shteteve të Bashkura të Amerikës, janë kthyer nga komuniteti grek në thirrje