999 rezultate për

terpollarit

Vrasja e Bledar Tërpollarit, në pranga një 27-vjeçar shqiptar Deri tani 4 persona janë të dyshuar për vrasjen e shqiptarit Bledar Tërpollari. Policia greke ka arrestuar një tjetër pe
Bardhi Terpollarit: Ja ku fshihet vrasësi i vëllait tim Vëllai i Bledar Terpollarit, që u vra në fshatin Gliki të Igumenicës, Bardhi Terpollari, është shprehur se; "Kushëriri q
Emiljano Nana: Ja si ndodhi vrasja e Bledar Tërpollarit Rasti i prerjes së kokës të shqiptarit Bledar Tërpollari ishte një krim kaq i trishtë saqë trodniti opinionin publik gre
Babai i Terpollarit: Im bir e kishte si vëlla kushëririn që i preu kokën Lajmi se autori i vrasjes së Bledar Terpollarit, ishte kushuriri i tij ka tronditur familjarat. Babai i 27-vjeçarit të m
Vrasja makabre e Tërpollarit, ja për sa euro u vra Masakrimi i shqiptarit Bledar Tërpollari në shtetin grek ishte një tronditje e madhe për opinionin publik në Shqipëri dh
Shqiptari me kokë të prerë/ Prokuroria greke nxjerr tre urdhër-arreste Për vrasjen mizore të Bledar Terpollarit rreth 3 javë më parë në Greqi, të cilit iu pre koka, Prokuroria e Igumenicës ka
Zbulohet identiteti i shqiptarit që u arrestua për vrasjen e Bledar Tërpollarit Shqiptari i cili ka dhënë pseudonimet e personave që kanë vrarë e më pas i kanë prerë kokën Bledar Tërpollarit do të dër
Koka e Bledar Terpollarit është dërguar në Shqipëri Mediat greke shkruajnë se policia i ka identifikuar autorët dhe hetimet po vazhdojnë me intensitet të plotë lidhur me ek
Flet vëllai i shqiptarit të masakruar në Greqi Vëllai i Bledar Tërpollarit, që dy ditë më parë u gjet i therur në një kasolle në zonën e Thesprotias. Në një prononcim