999 rezultate për

teqja

Formacionet zyrtare, Partizani-Kukësi Janë publikuar formacionet e kryendeshjes së kësaj Jave në Kategorinë Superiore, Partizani-Kukësi. Trajneri i të kuq
Formacionet zyrtare, Kukësi-Tirana Janë publikuar formacionet zyrtare në sfidën mes Kukësit dhe Tiranës e vlefshme për javën e 22-të në Kategorinë Superior
Kukësi-Partizani, dalin formacionet e supersfidës Do të startojë në orën 19:00 në stadiumin e ri Kombëtar, supersfida mes Kukësit dhe Partizanit, që do të përmbyllë edhe
U rrëzua nga kati i 6, Aldo Teqja surprizon lojtarët e Partizanit në stërvitje (FOTO LAJM) Partizani është duke kryer përgatitjet për ndeshjen e radhës në kampionat, atë kundër Flamurtarit të vlefshme për javën
Përmirësohet gjendja shëndetësore e Aldo Teqjas, Partizani jep deklaratën zyrtare Gjendja shëndetësore e Aldo Teqjes është drejt përmirësimit dhe shumë shpejt portier i Partizanit pritet të lërë ambien
U tha se ishte shkaku që Teqja u vetëhodh, çfarë bën bashkëshortja tani që ai ndodhet në spital (FOTO LAJM) Portieri i Partizanit Aldo Teqja prej tre ditësh ka marrë vëmendjen e medias dhe opinionit publik për shkak se u raportu
E shpëtoi një mrekulli, Teqja: Më e keqja kaloi, së shpejti do të jem gati Portieri i Partizanit, ndërsa po rregullonte një tendë, ka rrëshqitur por për fat ka rënë në pemë e më pas në tendën pos
Flet babai i Aldo Teqjas: E keqja kaloi, si qëndron e vërteta e debatit me bashkëshorten Tre ditë më parë, zona e Komunës së Parisit u trondit nga aksidenti i portierit të Partizanit, Aldo Teqja. Nga kati i
Policia dyshon se portieri i Partizanit u hodh vetë nga lartësia pas problemeve me bashkëjetuesen (VIDEO) Portieri i dytë i ekipit të Partizanit e ka kaluar fazën kritike për jetën. Policia e ka hedhur poshtë versionin e klubi
Debati me bashkëshorten dhe bizhuteritë e arta në duar, çfarë e shtyu Teqjan të vetëhidhej Pas ndeshjes Partizani-Teuta 1-1, të luajtur dje në “Selman Stërmasi”, futbollisti i Partizanit mësohet se ka qenë duke
Debati në makinë me bashkëshorten, pse u vetëhodh portieri i Partizanit nga kati i 6-të Portieri i Partizanit Aldo Teqja është hedhur dje nga kati i gjashtë i një pallati në Tiranë dhe ndodhet në gjendje të r
DETAJE/ Ra nga kati i gjashtë, Teqja jashtë rrezikut për jetën Aldo Teqja duket se e ka kaluar rrezikun për jetën. Portieri i Partizanit, që ra mbrëmjen e sotme nga kati i gjashtë i p
U hodh nga kati i gjashtë, Partizani del me njoftim zyrtar për portierin (FOTO LAJM) Menjëherë pas raportimit në media se portieri i Partizanit, Aldo Teqja, ka rënë nga kati i gjashtë i një pallati, ka rea
Çahet toka në Komunën e Kaçanikut, a rrezikohen banorët (FOTO LAJM) Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm një çarje e tokës ka ndodhur në komunën e Kaçanikut. Në disa foto të dërguara
Jahjaga uron Sulltan Nevruzin nga Teqja e Prizrenit Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, me rastin e festës së Sulltan Nevruzit vizitoi Teqen e tarikatit R