999 rezultate për

tepelenĂ

Mbillte kanabis në shtëpi, si e pësoi tepelenasi Një person i shpallur në kërkim është arrestuar në Tepelenë. Bëhet fjalë për R. P., 45 vjeç, banues në fshatin Dragot
Po punonte tokën e tij, i riu nga Tepelena zbulon thesarin me vlerë të madhe (FOTO LAJM) Një i ri në Tepelenë është një ndër njerëzit më me fat në Shqipëri pasi gjatë punës bujqësore në tokën e tij në Tepelenë
Koronavirusi i merr jetën 59 vjeçarit nga Tepelena Një 59-vjecar nga Tepelena ka ndërruar jetë rreth një orë më parë në spitalin Infektiv si pasojë e koronavirusit. Vi
Shkoi si dasmor, si u infektua në Tiranë tepelenasi me COVID-19 Gjatë 24 orëve të fundit në Tepelenë ka rezultuar pozitiv me COVID-19 një shtetas. Burimet bëjnë me dije se ai është
Morën pjesë në cermoninë në Tiranë, infektohen me COVID-19 7 dasmorë nga Tepelena Pavarësisht se janë të ndaluara nga qeveria, cermonitë dasmore, mortore apo dhe mbledhjet e ndryshme familjare nëpër lok
"Më vjen të ulëras": Njihuni me CV-në e deputetes, dikur "Miss Tepelena" që do ndryshojë Kushtetutën Në një rast të pazakontë në historinë e tranzicionit shqiptar të 30 viteve të fundit, mazhoranca e Edi Ramës, së bashku
Ngacmoi seksualisht nxënësen 11 vjeçare, gjykata jep vendimin për mësuesin Gjykata ka dhënë dënimin me tre vite e gjashtë muaj burg për Neshat Tepelenën, i akuzuar për ngacmim seksual. Tepele
Aksident i rëndë në Fier, humb jetën një 18-vjeçar nga Tepelena Pak momente më parë një aksident i rëndë ka ndodhur në Tepelenë. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se nga aksiden
Shembja e Teatrit Kombëtar, artistët: Së shpejti çështja në Strasburg Aktivisti Andi Tepelena në një intervistë për Fax News, deklaroi se çështja e Teatrit do të dërgohet edhe në gjykatën e
I zbrazën karikatorin, si i shpëtoi vdekjes së sigurtë i riu nga Tepelena Detaje të reja kanë dalë nga atentati që i bënë 30 vjeçarit Saimir Gjoka gjatë orëve të para të ditës së sotme në Tepele
Kryemadhi nga Tepelena: Gati motorët e fushatës Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ditën e sotme ka qënë e pranishme ne Tepelenë ku u zgjodh edhe kryetari i ri i LSI n
EMRI/ Gjendet i vdekur i zhdukuri nga Tepelena (FOTO LAJM) I zhdukur prej 5 shkurtit, gjendet i vdekur në malet e Këlcyrës, Sokol Rama. 33-vjeçari Sokol Rama kishte humbur kont
"Bën 1 500 euro", dalin përgjimet e grupit të vizave Policia arrestoi 32 persona dy ditë më parë si pjestar të një grupi ndërkombëtar të trafikimit të njerëzve. Mësohet se a
Vazhdon puna në Unazën e Madhe, banorët largojnë orenditë nga objektet (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, gjatë një takimi informal që patën me kryebashkiakun Erion Veliaj, disa banorë të Astirit, kryesisht të
"Ferri" në Greqi prek edhe Shqipërinë: Digjet së gjalli tepelenasi në makinë Prej dy ditësh Greqia po përjeton një gjendje ferri pasi është përfshirë nga zjarret masive. Zona më e prekur është
Del fotoja: Avioni me mall u nis nga Tepelena drejt Italisë Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar një avion, sipas të cilit ishte i mbushur m
Ndjekje si në filma, policia dhe trafikantët përfundojnë në kanal (VIDEO) Një operacion antidrogë në Sarandë për pak sa nuk ka përfunduar në viktima. Në pamjet filmike të siguruara së fundmi
Gjykata e lë në burg mësuesin që ngacmoi seksualisht të miturën Gjykata ka vendosur burg pa afat mësuesin e shkollës "Ali Hajdini", në fshatin Kalasë të Delvinës, Neshat Tepelena, që n
Shoqet e 11-vjeçares tregojnë skandalin e mësuesit: E puthi në buzë Policia ka vënë në pranga mësuesin Neshat Tepelena i cili akuzohet nga nxënësja e tij, 11-vjeç se e ka ngacmuar atë seks
Puthi në buzë 11-vjeçaren, mësuesi kërcënonte prindërit të mos tregonin Pas denoncimit të 11 vjeçares në Delvinë se mësuesi i saj e kishte ngacmuar seksulisht dhe e kishte puthur në buzë, poli