999 rezultate për

temperaturat

Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e enjte 23 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Era do fryj
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e mërkurë 22 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell Era do fryj nga Lindja deri 25 km/
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e diel 19 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira. Era do fryj nga Jug-Lindja 15 de
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e shtunë 18 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell Era do fryj nga Jug-Lindja 20 deri
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e premte 17 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira. Era do fryj nga Jugu 10 deri 3
Moti sot në Maqedoni Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe kohë pas kohe me diell. Temperaturat do të lëvizin nga 1 deri në 15 gra
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e enjte 16 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira. Era do fryj nga Jug-Perëndimi 1
Moti i mirë sot do të shoqërojë vendin tonë Masat ajrore të qëndrueshme me origjinë kontinentale do të mbeten prezent në territor duke ndikuar mot të kthjellët por
Temperaturat e ftohta krijojnë shtëpinë prej akulli në SHBA (FOTO LAJM) "Bën shumë ftohtë dhe e gjithë shtëpia ime është e mbuluar me akull. Duket sikur ka dalë nga filmi 'Frozen'". Kështu
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e martë 14 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira. Era do fryj nga Veri-Lindja 10
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e diel 12 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu. Era do fryj nga
Moti i mirë do të shoqërojë te dielën Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të mbeten prezent në vendin tonë edhe gjatë ditës së sotme, për pasojë kthjellimet
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e shtunë 11 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira. Era do fryj nga Jug-Lindja 10
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e premte 10 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu. Era do fryj ng
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e enjte 9 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira. Era do fryj nga Veri-Lindja 10 d
Moti sot në Maqedoni Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme lokale të shiut, ndërsa në malet më të lart
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e mërkurë 8 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu. Era do fryj ng
Menduat se ia hodhët dimrit? Ja çfarë pritet pas datës 15 mars Muaji shkurt na dha shpresë të besojmë se dimri iku me janarin, në fakt marsi nuk do të jetë dhe aq i ngrohtë. Të pak
Mot me diell sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e shtunë 4 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell. Era do fryj nga Veri-Lindja deri 2
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e premte 3 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell. Era do fryj nga Veri-Lindja deri 25
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}