999 rezultate për

temperaturat

Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e diel 19 shkurt 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu të përziera me bor
SHQIPËRI/ Ja parashikimi i motit për ditën e sotme Qarkullimi i masave ajrore te ngrohta dhe të lagështa me origjinë oqeanike do të bëjnë që i gjithë vendi të dominohet ng
Mot me diell sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e martë 14 shkurt 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell. Era do fryj nga Veri-Lindja 10 de
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e diel 12 shkurt 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira. Era do fryj nga Veri-Lindja de
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e enjte 9 shkurt 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira. Era do fryj nga Veri-Lindja de
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e mërkurë 8 shkurt 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira. Era do fryj nga Veri-Lindja
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e martë 7 shkurt 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu e bore. Era do
Ja si do të jetë moti sot në vendin tonë Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të dendura do të karakterizojnë kushtet e motit edhe për ditën e sotme, herë pas
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e shtunë 4 shkurt 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu e bore. Era do
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e diel 18 dhjetor 2016 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe mundësi për reshje. Era do
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e enjte 2 shkurt 2017 parashikohet të jetë mot kryesisht me vranësira, dhe intervale me diell. Er
Parashikimi i motit, e enjte 2 shkurt 2017 Vendi ynë sot do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta pothuajse gjatë gjithë paradites. Më të dendura v
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e mërkurë 1 shkurt 2017 parashikohet të jetë mot kryesisht me vranësira, dhe intervale me diell.
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e martë 31 janar 2017 parashikohet të jetë mot kryesisht me vranësira, dhe intervale me diell. Er
Ja si do të jetë moti sot, e martë 31 janar 2017 Pjesa e parë e ditës do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta ku më të dendura vranësirat paraqiten sëri
Rrëfimi i dhimbshëm i 6 anëtarëve të familjes Hysaj në Gramsh: Tmerri në netët e ftohta Prej disa ditësh po kalojmë një mot të ftohtë e me grica, pavarësisht se ditët e fundit temperaturat janë rritur dhe nuk
Parashikimi i motit, e diel 29 janar 2017 Bregdeti dhe zonat e ulëta do të vijojnë në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të herë pas-hershme. Më të dukshme v
Ja si do të jetë moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e shtunë 28 janar 2017 parashikohet të jetë mot kryesisht me diell por i ftohtë. Era do fryj nga
60-vjeçari që pastron rrugët në -38 gradë për të larë borxhet e varrimit të gruas (FOTO LAJM) Një burrë 60-vjeçar nga Mongolia lufton çdo ditë me temperaturat ekstreme deri në minus 38 gradë Celsius, duke pastruar
Në fundjavë rikthehet i ftohti, ja sa do të ulen temperaturat Dielli na ka shoqëruar përgjatë këtyre ditëve, e u duk se solli pranverën para kohë. Por kini kujdes pasi sinoptikanë
 
Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.

Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.