999 rezultate për

televizioni

Xhemi Shehu sapo hodhi poshtë deklaratën se do të largohet nga televizioni (VIDEO) Xhemi Shehu u shpreh në një intervistë për revista “Who” se kishte hequr dorë përfundimisht nga televizioni. Ajo tha se
"Si jeni të gjithë?", Këngëtarja e famshme flet shqip në televizionin gjerman (VIDEO) Këngëtarja e famshme shqiptare, Ava Max, është një prej emrave më të njohur të muzikës në botë. Ajo nuk ngurron aspak ta
Dojna i rikthehet ekranit, ju shkon mendja çfarë televizioni ka zgjedhur (FOTO LAJM) Duket se largimi i Dojna Memës nga ekrani i ‘Top Channel’ nuk do të zgjasë dhe për shumë. Burime për ‘Neës31’ kanë t
Televizioni grek jep alarmin: Në Shqipëri po falsifikohen tamponët e COVID-19 (VIDEO) Televizioni grek “Star News” shkruan se në Shqipëri është ngritur industria e falsifikimit të raporteve të të infektuarv
Braktisi televizionin, Ermal Mamaqi tregon arsyen Aktori, producenti dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ishte këtë mbrëmje i ftuar në emisionin "Roped With Olsi", nga O
Televizioni serb nuk e vëndos Kosovën në hartën e Serbisë Mos-vënia e Kosovës si pjesë e Serbisë në një hartë të shfaqur nga televizioni Nova S, në një emision politik, ka nxitur
"Teresa" deklaron papritur shkëputjen nga televizioni, për këtë arsye (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e telenovelave meksikane Angelique Boyer ka bërë një deklaratë të papritur. Aktorja 32-vjeçare të c
Rama "detyron" Fevziun të zbulojë incidentin para emisionit: Nuk dëgjohet fare! Kryeministri Edi Rama është i ftuar në emisionin “Opinion” ku në studio ndodhi një incident para se të fillonte transmet
E pushtuan për 2 minuta: Televizioni kombëtar publikon pamjet e stërvitjes gjigante Raportet mes Kinës dhe Tajvanit janë tensionuar sërish pas sfidës që shtetet i bënë njëri-tjetrit në shtator me avionë u
Nuk ka lidhje me muzikën! Olsi Bylyku vjen me një projekt të ri surprizues (FOTO LAJM) Më në fund surpriza e madhe e Olsi Bylykut u zbulua dhe bëhuni gati ta shihni aktorin e humorit me një rol të ri. Pre
Rrëfehet Diletta Leotta, flet për mardhënien me Ibrën Diletta Leotta, prezantuesja e Dazn, ka rrëfyer detaje nga jeta e saj private në një intervistë për revistën “Chi” me ra
"Masturbimi" në teatër i hapi Arjola Demirit jo vetëm dyert e televizionit, por edhe ato të politikës (FOTO LAJM) Arjola Demiri, e cila guxoi të thyente një tabu në teatër duke pranuar rolin ku masturbonte në skenë, tashmë është në nj
Rikthehet moderatorja shqiptare, për herë të parë në një tjetër televizion (FOTO LAJM) Këtë sezon televiziv ajo do të “ndryshojë shtëpi”. Nuk do e shohim më në ekranin ku ishte pozicionuar për vite me ra
Arrihet marrëveshja LSDM-BDI: Zaev tre vite kryeministër, Naser Ziberi një Televizioni Kanal 5 raporton se LSDM dhe BDI kanë arritur marrëveshje për koalicion qeveritar. Sipas këtij televizio
Televizioni dhe biznesi, çfarë po ndodh me Ilda Bejlerin (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, moderatorja e programeve sportive, Ilda Bejleri, është shkëputur nga ekrani për arsye që deri më sot n
"Nuk është fundi i botës", Jona Spahiu zbulon arsyen e shkëputjes nga televizioni (FOTO LAJM) Prej kohësh moderatorja Jona Spahiu i ka munguar ekranit dhe së fundmi ka zbuluar arsyen. Në një bashkëbisedim me ndjekë
FNSH zbarkoi në Ora News, reagon ashpër Sonila Meço Ditën e sotme, pas vendimit të SPAK, në ambientet e Ora News zbarkoi FNSH. Në pjesën e jashtme të ambienteve të telev
Vendimi i SPAK, FNSH zbarkon në ambientet e Ora News (FOTO LAJM) Mesditën e sotme, Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë hyrë në ambientet e Ora Neës dhe RTV Ora. FNSH zbarkoi pas seku
Zgjedhjet ne Maqedoninë e Veriut në vëzhgim të mprehtë, 15 media të huaja gati për monitorim Ndërkohë që kanë filluar të hidhen votat e para në kuti, kujtojmë se këto zgjedhje po monitorohen nga ekipet e gazetarëv
"Sa më dhemb", Nevina nxjerr zbuluar sakrificat e Fjoralbës për televizionin (VIDEO) Duken bukur dhe të kuruara në detaj kur dalin në ekran, por Nevina sapo zbuloi se sa shumë i kushton kjo vajzave të fams