999 rezultate për

telekom

Kapet minë me telekomandë në Elbasan, kush ishte objektivi? Policia e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë një të ri, të cilit iu kapën një minë e telekomandë si edhe shtatë kilogra
Kompani amerikane interesohen të blenë Telekomin Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, duke komentuar vendimin e Qeverisë së Kosovës për përgatitjen e procedura
Bullgarët shtien në dorë komunikimet e shqiptarëve, shitet "Telekom Albania" Me një deklaratë zyrtare të OTE, që zotëron aksionet e Telekom Albania, u njoftua shitja e kompanisë së telekomunikacio
Konfirmohet shitja e "Telekom Albania", kush janë dy aksionerët Grupi grek OTE- i cili është në pronësi të rrjetit gjerman të telekomunikacionit, Deutsche Telecom – dhe zotëron 99.79%
Pas kërcënimit me vetëvrasje, Bozovic vazhdon punën në postë Anëtari serb i Partisë Demokratike të Kosovës, Bojan Bozovic i cili para pak orësh kërcënoi Qeverinë e Kosovës më grevë
Shitet Telekom Albania, kush janë pronarët e rinj Telekom Albania është në mbyllje të negociatave për shitjen e kompanisë tek aksioneri kryesor i shoqërisë bullgare të te
EMRAT/ Mina me telekomandë gati për t'i shpërthyer, arrestohen dy shtetas në Krujë (VIDEO) Policia e Durrësit dhe ajo e Krujës kanë finalizuar operacionin e koduar “Muzgu” duke goditur një grup që trafikonte lë
Po ikin gjermanët e Telekom, Shqipëria preferohet vetëm nga lindorët Operatori i dytë më i madh në Shqipëri në fushën e shërbimeve celulare Telekom Albania është në negociata intensive për
Minë me telekomandë dhe mijëra euro, arrestohet një pjestar i fisit Çapja Një aksion blic në ditën e sotme ka vnë në pranga disa persona në Elbasan. Burimet nga policia raportojnë se janë sek
Gent Begolli largohet nga drejtimi i Telekomit Gent Begolli ka dhënë dorëheqje nga posti i Drejtorit të PTK-së. Begolli është pjesë e AAK-së dhe ka qenë një ndër njerë
Telekomi në krizë por nuk i ndalon djemtë e Grabovcit të marrin paradhënie Pavarësisht faktit që është në krizë financiare, Telekomi i Kosovës nuk e ka problem të japë avancë mijëra euro për një
Kë do vrisnin? Kapen 4 mina me telekomandë në Elbasan Policia e Shtetit ka zbarkuar në qytetin e Elbasanit duke finalizuar me sukses operacionin e koduar "Mengel". Nga ky
Prokurorët arrijnë në konkluzione tronditëse nga vrasja me telekomandë e Haxhi Ahmetit 61-vjeçari Haxhi Ahmeti u vra të dielën në mënyrë të sofistikuar në shtëpinë e tij në Smolicë të Gjakovës. Eksploziv
Vuçiç i sigurt: Për dy ditë, do ta zgjidh me Ramën çështjen e shitjes së Telekom Albania Presidenti serb Aleksandër Vuçiç tha të hënën se do të bisedojë me kryeministrin shqiptar Edi Rama për raportimet se inv
Shitja e Telekom Albania dhe Bursa e Shqipërisë Nga Eugen Musta Lajmi për një shitje të mundshme të Telekom Albania nga Deutsche Telekom zgjoi shume interes dhe pole
Refuzohet oferta 60 milion euro e Telekom Serbia Zyrtarët shqiptarë nuk e mirëpresin futjen në tregun e telefonisë mobile të kompanisë Telekom Serbia. Burime të brendësh
A do të na i kontrollojnë serbët telefonatat tona? Pritet firma e Ramës “Telekom Serbia” ka kërkuar zyrtarisht autorizimin e qeverisë shqiptare për të blerë “Telekom Albanian”. Top Channel rap
TELEKOMI/ Rama, gati t'ia shesë serbeve të dhënat sekrete të shqiptarëve Ndërsa Serbia nuk e njeh Kosovën dhe çdo ditë gjen lloj lloj mënyrash pvr ta luftuar, Edi Rama pritet të suprizojë të gj
U kap me mina me telekomandë, çfarë ndodhi sot me vëllain e Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Gjykata e Lezhës ka lënë në burg Endrit Vejsiun i cili u kap me 4 mina dhe droge në automjetin e tij dy ditë më parë në
Ky është reagimi i Alketa Vejsiut pasi i arrestuan vëllain me mina të telekomanduara (VIDEO) Një i ri u arrestua dje duke i kapur katër mina me telekomandë në makinë. Ai është 29-vjeçari Endrit Vejsiu, vëllai i pr