999 rezultate për

telegrami

Vjosa Osmani telegram Ilir Metës: 28 Nëntori, ditë krenarie e shprese për çdo shqiptar Ushtruesja e detyrës së presidentes, njëherësh kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, nëpërmjet një telegrami e k
Hakmarrja e Mehmet Shehut: "31 mirditorë do ekzekutohen urgjent, shoku Enver mirato vrasjet" Telegram dërguar Enver Hoxhës, 2 ditë pas vrasjes së Bardhok Bibës/ Hakmarrja e Shehut: Do të arrestojmë 132 mirditorë,
Telegrami i konsullit austriak: Shqiptarët ngritën flamurin në Vlorë, si u festua në rrugët e qytetit (FOTO LAJM) Shpallja e Pavarësisë nga Shqipëria ishte një lajm i rendësishëm për kancelaritë e vendeve që kishin interesa në këtë ra
Publikohet për herë të parë një telegram që flet për pavarësinë (DOKUMENT) Nga Ilir Ikonomi. Po ju paraqes origjinalin e një telegrami të shtypur në makinë shkrimi që mendoj se është dokumenti
“Telegrami” bllokohet edhe në Iran, Rouhani proteston E çuditshme për të qenë e vërtetë! Presidenti iranian, Hassan Rouhani ka kritikuar bllokadën e ngritur ndaj aplikacionit
Rusët protestojnë kundër ndalimit të Telegramit Mijëra njerëz dolën të martën në rrugët e Moskës dhe të Shën Petersburgut për të protestuar kundër përpjekjeve të qeveri
Trump i dërgon një letër Hashim Thaçit Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka pranuar telegram urimin e dërguar nga presidentit i Shteteve të Bash
WhatsApp surprizon përdoruesit, zëvëndëson Telegramin Nëse WhatsApp është programi që juu preferoni më shumë të përdorni për të shkëmbyer mesazhe me miqtë tuaj, tani e tutje
Ahmeti përmes një telegrami ka uruar Erdoganin për fitoren Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti ka uruar për fitoren në zgjedhjet lokale kryetarin e Partisë për Drejtësi dhe zhvillim në T
Hoxhaj përmes një telegrami uron homologun e ri Kurz Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj, përmes një telegrami ka uruar sot z.Sebastian Kurz, me rastin e em
Shqipëria kaloi suksesshëm testin e demokracisë ”Në këto zgjedhje Shqipëria me sukses të plotë kaloi testin e demokracisë, duke i hapur vetes rrugën e sigurt drejt Bash
Krasniqi ngushëllon Boehner Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Jakup Krasniqi, ka ngushëlluar kryetarin e Dhomës së Përfaqësuesve të Shte
AGPK ngushëllon familjen Hamzaj Asociacioni i Gazetarëve Profesionistë të Kosovës ka dërguar një telegram ngushëllimi për vdekjen e publicistit të njohu
Tragjedia, partitë shqiptare mesazhe ngushëllimi Ngushëllime për tragjedinë e Himarës, ku humbën jetën 13 studente të Universitetit të Elbasanit "Aleksandër Xhuvani", ka
Ivanov uron KE: Të gatshëm për në BE Presidenti i Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivanov, i ka uruar Ditën e Evropës presidentit të Këshillit të Evropës, He
Klinton ngushëllon familjen e Glogorovit Sekretarja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA), Hillari Klinton, ka dërguar telegram ngushëllimi familjes Gligoro
Presidentja uron LDK-në përmes telegramit Meqë është në Pragë për varrimin e Vaclav Havelit, presidentja Atifete Jahjaga i ka dërguar telegram urimi LDK-së me ras
Jakup Krasniqi ngushëllon Topin Ushtruesi i detyrës së presidentit, Jakup Krasniqi, ka ngushëlluar presidentin e Shqipërisë, Bamir Topi, për viktimat në