999 rezultate për

telefoni

Më thuaj si e mban telefonin, të të them çfarë personaliteti ke #1 Të mbash celularin me një dorë dhe të shkruash më gishtin e madh. Nëse ju e mbani celularin me një dorë dhe njëkohësi
Së shpejti zgjidhja për fuqizimin e baterisë së telefonit Një nga problemet që po hasë thuajse gjithë shoqëria sidomos mosha e papë dhe e dytë është problemi I karikimit të bater
Polici pranon fajin por diçka nuk shkon me telefonin e tij Polici Vesel Veseli e ka pranuar fajësinë për keqpërdorimin dhe abuzimin seksual që i ka bërë nxënëses nga Drenasi. B
I doli një puçër në ballë, i riu nuk zhbllokon dot celularin Një djalë i ri nga Ilionis bëri një kërkesë interesante në lokalin e Apple, pasi për 24 orë nuk kishte çasje në telefoni
Zbulohet biseda telefonike, kështu e bindi Messi yllin holandez t’i bashkohet Barcelonës Babai i Frenkie de Jongut, John de Jong, ka zbuluar në radion holandeze se Lionel Messi i kishte telefonuar të birit të
Zbardhen mesazhet në telefonin e Sala para se të udhëtonte Willie McKay agjent i futbollit, i ka publikuar mesazhet që i kishte shkëmbyer i biri i tij, Jack McKay, me Emiliano Sal
Çmendet Gattuso, i thyen telefonin gazetarit pas Superkupës Gatusson nuk e kanë mbajtur nervat pas ndeshjes së Superkupës ndaj Juventusit. Trajneri i Milanit është acaruar me gazet
Me këtë kod mund të zbuloni nëse celulari juaj është origjinal Në ditët e sotme me rritjen e kompanive teknologjike është e vështirë të dallohet prodhimi origjinal nga imitimi apo kop
Gazetari tregon prapaskenat e intervistës me Balilin: U bllokuan valët e telefonit Gazetari Artan Hoxha deklaroi ditën e sotme se ka mundur të bëjë një intervistë me Balilin. Në Opinion, ai ka rrëfyer
Prezantohet telefoni me kamër "shpërthyese", 48 megapiksel Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka ka
Enca fluturon telefonin në mes të detit, zbuloni arsyen (VIDEO) Këngëtarja, Enca Haxhia numëron miliona ndjekës në Instagram, dhe ndoshta është kjo arsyeja që ajo poston gjëra tepër "p
Deri tani e keni karikuar telefonin gabim Është e vështirë të kalojmë një ditë pa përdorur telefonin. Tani është bërë pjesë e jetës tonë dhe nuk e heqim dot n
Dëbimi i diplomatëve të Iranit, Bushati bisedë telefonike me sekretarin amerikan të shtetit Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati ka bërë të ditur me një postim se ka zhvilluar një bisedë telefonike me
Barcelona presion Dembeles, mos fik telefonin Ousamen Dembele ëhstë rikthyer te goli me Barcelonën teksa ka shënuar së fundmi në Ligën e Kampioneve ndaj Tottenhamit.
E kaloi natën në club, Anxhelina Hadergjonajt i ndodh "gjëma" Vajza e Albërie Hadërgjonajt, Anxhelina prej vitesh tashmë jeton në SHBA në një shtëpi me grimierin e njohur Ariel të ci
Si të gjeni se kush ju përgjon celularin me katër kode (FOTO LAJM) Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dh
Telefoni zbardh lëvizjet e "Il padrinos" së Vlorës pak para ekzekutimit mafioz në Durrës Veprimet hetimore të kryera gjatë kësaj kohe nga policia dhe prokuroria e Durrësit për vrasjen e Edison Harizaj dhe shok
Urdhër i prerë: Sekuestrim i çdo telefoni në shkollë (FOTO LAJM) Ministria e Arsimit së funmdi ka përforcuar urdhërin për mospërdorimin e celularëve në ambientet e shkollës. Udhëzue
Telefoni i Ervis Martinajt që pritet të marrë më qafë politikanë, gazetarë dhe biznesmenë shqiptarë Tre prokurorët që po hetojnë vrasjen në lokalin ”Monopol” në ish Bllok të ndodhur 4 tetor, apelojnë vendimin e gjyqtarit
Dëmi i madh që shkakton celulari te fëmijët, si t'ja hiqni nga dora Tashmë dihen pasojat e rënda që ka tek fëmijët ekspozimi i tepërt i pajisjeve teknologjike. Siç e thamë, situata është p