999 rezultate për

teknik

Komiteti Teknik zbardh shifrat: Mbi 700 të prekur çdo ditë Komiteti Teknik ka dalë sot në një deklaratë për mediat, ku ka treguar të dhënat më të fundit në lidhje me situatën e pa
Koeman reagon në lidhje me çështjen Griezmann-Messi “Jam i lodhur duke qenë gjithmonë problemi i gjithçkaje në klub”. Në momentin që po dilte nga aeroporti pas kthimit
Situata nga COVID-19, Kuvendi anulon seancën e nesërme Seanca plenare e Kuvendit që ishte planifikuar të mbahej ditën e nesërme nuk do të mbahet për shkak të masave të reja të
Artan Lame nuk pyet për urdhrin e Komitetit Teknik: Ceremoni për humbjen e babait Edhe pse ditën e djeshme u vendos ndalimi i grumbullimeve me më shumë se 10 persona, përfshirë edhe ceremonitë mortore,
COVID-19/ Gjendje alarmante edhe në Shqipëri, 80 përqind e spitaleve janë mbushur me pacientë Komiteti i Teknik i Ekspertëve deklaroi ditën e sotme masat e reja që do të ndërmerren në vijim për të ndaluar përhapjen
A do të shkojë edhe Shqipëria drejt mbylljes? Përgjigjet ekspertja e Komitetit Teknik Ekspertja e Komitetit Teksnik, Albana Fico në një dalje për mediat u shpreh se psioni i mbylljes së Shqipërisë do të ish
Kryemadhi bën deklaratën e fortë: Komiteti Teknik po vret shqiptarët! Vendimi i qeverisë për mbajtjen me detyrim të maskës edhe në ambiente të hapura është kundërshtuar që prej fillimit nga
Nga mbyllja e subjekteve te marrja e autorizimeve, zbardhet urdhri i masave anti-Covid Ministria e Shëndetësisë ka publikuar dy urdhrat, ku qartësohet kufizimi i lëvizjes gjatë orëve të natës në vend si edh
Mbyllet Shqipëria, fashat e orareve që lejohet lëvizja Si pasojë e shtimit të rasteve të reja me koronavirus, Komiteti Teknik i Ekspertëve ka vendosur mbylljen e vendit me fas
"Shqiptarët po sëmuren dhe po vdesin", Erion Dasho i kthehet ashpër Komsionin Teknik Nga Erion Dasho DOKTORË DHE POLITIKANË! Dje u mblodh komiteti i ekspertëve kundër COVID. Fatkeqësisht, në vend
Mbyllje të dytë? Eugena Tomini: E gjithë Tirana është në vëzhgim Anëtarja e Komitetit Teknik të Ekspertëve për COVID-19, Eugena Tomini, ka bërë me dije se po hetohet e gjithë Tirana, pë
Shqipëria në alarm! 500 vatra aktive që nuk po shuhen Shqipëria po përjeton sërish ditë të vështira për shkak të COVID-19. Në të gjithë vendin aktualisht janë 500 vatra ak
Pasagjerët u ankuan për erë të keqe, avioni bën ulje emergjente Një fluturim i British Airways për në Verona bëri ulje emergjente në London Heathrow, pasi pasagjerët u ankuan se ndjeni
Konfirmohen nëntë të infektuar, tronditen rivalët e Napolit në Europa League AZ Alkmaar ka marrë një lajm shumë të keq përpara sfidës së sotme shtëpiake ndaj Venlo (20:00). Plot 9 pjesëtarë të klub
Liverpool publikon listën e lojtarëve për Champions, ky është vendimi për Shaqirin Jurgen Klopp ka bërë publike listën e futbollistëve që i ka regjistruar për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Kamp
8 teknika ekspertësh që të bëjnë shofere të aftë (FOTO LAJM) Nuk është e vështirë të drejtosh një makinë. Por nëse bëni disa përpjekje për të përmirësuar aftësitë tuaja në drejtim,
Veseli: Delegacioni kosovar rrëshqiti në bisedime teknike Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, deklaroi se delegacioni i Kosovës për bisedime me Serbinë ka kaluar
8 teknika ekspertësh që të bëjnë shofere të aftë (FOTO LAJM) Nuk është e vështirë të drejtosh një makinë. Por nëse bëni disa përpjekje për të përmirësuar aftësitë tuaja në drejtim,
Studentët shqiptarë të parët në Universitetin Teknik të Stambollit Shumë studentë shqiptarë renditen ne vendet e para teksa vijojnë të marrin mësime apo të diplomohen në shtete të tjera.
ZYRTARE/ Juventusi kompleton stafin teknik të Pirlos Andrea Pirlo te Juventusi tashmë do të punojë me Igor Tudor si asisten menaxher i tij dhe Roberto Baronio bashkëpunëtor