999 rezultate për

teixeira

Akuzat e korrupsionit, FIFA përjashton përjetësisht brazilianin FIFA përjashtoi këtë të premte përjetësisht zyrtarin e lartë brazilian, Ricardo Teixeira, me akuzën e përfitimit të mili
Mancini kërkon 4 yje tek Interi (FOTO) Roberto Mancini e ka bërë gati listën e transferimeve për sezonin e ri. Trajneri italian synon të bëjë ndryshime të mëdh
Klopp i gatshëm për transferime Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp është shprehur se ndihet shume i lumtur me skuadrën që ka në dispozicion, por gjith
Sulmuesi i Shahktarit me dy oferta zyrtare Super talenti i Shahktar Donetsk, Alex Teixeira, ka konfirmuar që herët se dëshiron të largohet nga skuadra ukrainase, m
Liverpool nis kontaktet me Teixeiran Liverpooli ka nisur negociatat për transferimin e sulmuesit të Shakhtar Donetsk, Alex Teixeira. Klubi ukrainas kërko
Reali mposht Shakhtar Donetskin (VIDEO) Lojë dhe emocion në ndeshjen Shakhtar Donetsk - Real Madrid megjithatë edhe pse në fund vendasit bën presion të jashtëza
Monaco, 65 milionë për 2 brazilianë (FOTO LAJM) Monaco nuk do të qëndrojë në hije në merkato. Pas shitjes se James Rodriguez që mbushi me 80 milionë euro arkën, drejtue
Trajneri ngacmon arbitren, ndërhyn policia (VIDEO) Shpeshherë bukuria të hap probleme dhe këtë e di më së miri Maira Americano Labes, e cila ishte duke kryer detyrën e s