999 rezultate për

tedi

Essien: Drogba më bindi ta zgjedh Chelsean para Unitedit Legjenda e Chelseat, Michael Essien pranon se disa fjalë bindëse nga Didier Drogba ishte gjithçka që iu desh për ta dety
I ngjitur mbi vinç, të riun shqiptar e godet rrufeja dhe bie mbi 8 metra Dy punëtorë që po punon në një shtyllë elektrike nëpërmjet një vinçi janë goditur nga rrufeja. Një burrë 35-vjeçar i
Transferimi i Fernandesit te United po hetohet nga FIFA Transferimi i Bruno Fernandesit te Manchester Unitedi është duke u hetuar nga FIFA, pasi ish-klubi i mesfushorit portuge
Marrëveshje po, nënshkrim ende jo, Solskjaer vazhdon të ëndërrojë për Sanchon Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer po ëndërron të nënshkruajë me sulmuesin e Borussia Dortmundit, Jado
Iniesta i vetëdijshëm: Nuk vjen më si brezi ynë te Barcelona Andres Iniesta bën pjesë në atë brez lojtarësh, të rritur në "La Masia", që e çuan Barcelonën në një nivel tjetër, të pa
Ronaldo bënte gjëra që nuk dëshironte te United, ai i sfidonte trajnerët për ta mësuar më shumë Manchester Unitedi është dashur ta shndërronte Cristiano Ronaldon në një lojtar ekipor, në mënyrë që ta shfrytëzonte pot
Real Madridi i vetëdijshëm: Ulja e pagave, e pashmangshme Real Madrid beson se uljet e pagave për lojtarët e profilit të lartë do të jetë ‘e pashmangshme’ ndërsa vazhdon pandemia
Ferdinand këshillon United: Transfero Kane dhe Sanchon Manchester Unitedi duhet të paguajë çfarëdo që të ketë nevojë për t’i transferuar dy futbollistët e talentuar anglezë, H
Mendes tregon si Ferguson e afroi CR7 te Manchester United Arsyeja kryesore e transferimit të Ronaldos në Old Trafford ishte pikërisht Ferguson dhe këtë e ka zbuluar agjenti i po
Klubet e Premier League bashkojnë forcat në kohë koronavirusi dhe i kërkojnë UEFA-s të dënojë City-n Një numër i klubeve të Premierligës i kanë bashkuar forcat për t’u siguruar që Manchester City nuk do të lejohet të marr
Pritet të largohet, Manchester United i ul çmimin Pogbas Manchester Unitedi ka vendosur t’ia ulë çmimin mesfushorit të vet francez, Paul Pogbas, i cili pritet të largohet nga kl
Pas Lukakut, Interi synon të transferojë edhe sulmuesin tjetër të United Interi raportohet se është duke e monitoruar yllin e Manchester Unitedit, Anthony Martial, dhe atë të Arsenalit, Pierre-
Ylli më i ri i United shpallet lojtari i muajit në Premier League Bruno Fernandes e ka nisur në mënyrë të mrekullueshme jetën e re në Manchester United, duke u zgjedhur Lojtari i Muajit
Emre Can: Kam refuzuar 3 klube angleze, ndër to edhe Manchester Unitedin Emre Can i është bashkuar Borussia Dortmund-it në afatin kalimtar të janarit nga Juventus-i. Mesfushori gjerman është
Meta paralajmëron sërish konferencë, premton prova për "grushtin" e shtetit Presidenti Ilir Meta ka njoftuar se do ta mbajë sërish një konferencë të jashtëzakonshme. Sipas zëdhënësit të tij ai
"Nuk më la të dilja nga dhoma", 37-vjeçari kapet me "mall" në hotel me dy binjake Një 37-vjecar, të cilit iu gjet me vete në hotel lëndë narkotike, pretendon se është viktimë e xhelozisë së motrës binja
Penalltia në favor të Juves, Salvini shpërthen ndaj arbitrit: Përse nuk doli me fanelën Juventusit ?! Erling Haaland ka zbuluar arsyen e vërtetë pse nuk i është bashkuar skuadrës së Manchester United. Anëtari i Borussia
Koronavirusi, Manchester United nuk e lejon Ighalon të shkojë në stërvitje Blerja më e re e Manchester United ende nuk ka nisur të stërvitet normalishtme grupin. Ighalo po stërvitet i veçaur si m
E konfirmon Solskjaer: Ighalo do të debutojë ndaj Chelsea Solskjaer në konferëncën e fundit për shtyp ka konfirmuar se blerja më e re, Inghalo do të debutojë në derbin ndaj Chels
Telenovela "Fernandes" merr fund, portugezi drejt Anglisë Bruno Fernandes është lojtari për të cilin Mancheter Unites ka berë të pamundur për ta sjellë në "Old Trafford". Për