999 rezultate për

tean

Bearti largohet papritur nga "Përputhen", deklarata për Tean jashtë emisionit (FOTO LAJM) Pas takimit të tij me Tean, Bearti është kthyer në një ndër djemtë më të komentuar në "Përputhen". Mirëpo, për arsye që
Ana vendos Arjonin me "shpatulla pas muri": O mua, o Tean Dy ditë më parë Ana ftoi në takim Arjonin, konkurenti i cili sot mbajti takimin e dytë me Tean. Kjo e fundit, u ndje dis
Pyetja që vendosi në siklet Tean: Sa i rëndësishëm është sek*i për ty në një marrëdhënie? Java u mbyll në “Për’Puthen” me takimin mes Teas dhe Arjonit. Takimi mes tyre shkoi shumë mirë dhe kjo u konfirmua dhe n
Kërkojnë partner në ekran, plas sherri LIVE mes vajzave të Përputhen (FOTO LAJM) Shqipja dhe Tea duket se nuk po kalojnë momente “paqeje” mes tyre. Shqipja ka postuar një foto ku shfaqet me Tean dhe ka
Kërkojnë partner në televizion, lind dashuria mes dy të rinjve shqiptarë? (FOTO LAJM) Të kapur për dore, Tea dhe Andi frekuentuan ambientet e një dyqani produktesh kozmetike. Ndonëse pritej që të ishte T
Ju kujtohet Tea e "Big Brother"? Bukuroshja martohet me korçarin në fshehtësi (FOTO LAJM) Tea Zhuli dhe Kristi Becka, dy ish-konkurrentët e famshëm të Big Brother Albania duket se janë martuar në fshehtësi. Kës
Stilistja e njohur nxjerr bllof Tean e "Big Brother", i publikon bisedat (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e spektaklit “Big Brother Albania” Tea Zhuli njoftoi pak ditë më parë se e kishte marrë shumë seriozish
Rama lutet për Altean, vogëlushen që u dogj me qumësht Ditën e sotme është nisur drejt Turqisë vogëlushja që u dogj me qumësht. Ajo pësoi djegie të rënda në trup, ndërsa pë
Luftëanija amerikane që po "dridh" botën (FOTO-VIDEO) Shkatërruesi më i madh i ndërtuar ndonjëherë në Forcat e Shteteve të Bashkuara, është lansuar për herë të parë të hënën
Veseli: Ja pse u ndava me Tean (FOTO LAJM) Dy ish lojtarët e "Big Brother 8", Tea dhe Veseli i kanë dhënë fund lidhjes së tyre shumë të debatuar. Referuar komentev
Marrja e statusit, Rama: Presim përgjigje pozitive në dhjetor Kryeministri Ed Rama shprehur sot vullnetin e fortë të qeverisë së tij për të ecur përpara në procesin e integrimit evro
Rumania do të shqyrtojë qëndrimin për Kosovën Nesër takohet kryeministri i Rumanisë, Vikctor Ponta me shefin e diplomacisë Titus Corlatean për të diskutuar rreth marr
Tre luftëanije ruse drejt Sirisë Tre luftanije të mëdha ruse, në bordin e të cilave ndodhen qindra marinarë, do të ankorohen së shpejti në portin sirian