999 rezultate për

tayna

Tayna pa komplekse, tregon hapur dashurinë për reperin e njohur (FOTO LAJM) Tayna tashmë është kthyer në reperen më të komentuar në media dhe më e ndjekura në rrjete sociale ku numëron mbi 1 milio
Gjithë ky talent e ka një shpjegim, Tayna ndan fotot nga fëmijëria (FOTO LAJM) Reperja e hiteve “Sicko”, “Bye Bye”, “Columbiana” etj, Tayna, mori famë të madhe në një periudhë të shkurtër kohore dhe
"Më e bukura në botë", Tayna s'paska faj, mami i këngëtares qenka yll (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Tayna është shumë e ndjekur në rrjetet sociale nga ku poston momente të ndryshme nga jeta e saj.
Kejvina Kthella maskohet si Tayna për Halloween dhe duket identik si reperja (FOTO LAJM) Përpos transformimeve të frikshme, këtë Halloween VIP-at u transformuan edhe si personazhe të famshëm dhe një ndër to is
Fans si ky i Taynës, vizatoi këngëtaren në kokë (FOTO LAJM) Hyri fuqishëm në tregun shqiptar dhe tani tayna është kthyer në reperen më të dashur të publikur shqiptar. Falë muzikës
Kujt ia priste mendja! Tayna zbulon 2 gjërat që mban gjithmonë me vete (FOTO LAJM) Tayna është ndjerë nostalgjike për fillimet e saj të karrierës dhe ka bërë dy postime mjaft emocionuese. Reperja e nj
Tayna nxjerr SMS e reperit shqiptar, vajza bëhuni gati (FOTO LAJM) Tayna theu sërish rekordet me këngën "Sicko" e cila është pëlqyer shumë nga publiku dhe ka arritur 3 milion shikime në Y
Flokët i lyen gjithmonë, por këtë detaj Tayna nuk e heq (FOTO LAJM) Tayna është një nga reperet më të njohura e të komentuara të momentit, si për karrierën edhe për ‘look-un’ e saj. Që
Capital T i nxjerr sekretin Taynas: U ka dashuru (FOTO LAJM) Para pak ditësh Tayna publikoi këngën e saj më të re, ku vihej re që gjatë klipit kishte shumë skena erotike, por kënga
Arrin 1 milion shikime, Tayna ndez rrjetin me lëvizjet provokuese Tayna është një ndër reperet më me emër në estradën shqiptare, e cila në një kohë të shkurtër ka arritur një sukses të p
Kënga e e re e Taynës po bën namin, por askush nuk e kapi këtë detaj (VIDOE) Mbrëmë Tayna publikoi këngën që fansat po e prisnin me padurim. "Sicko" mban titullin projekti i cili po shkon drejt 1 m
Tifoze e zjarrtë si Tayna, merr të gjithë vëmendjen në stadium (FOTO LAJM) Reperja shumë e suksesshme dhe e komentuar në media, Tayna ishte e pranishme mbrëmë në ndeshjen Kosovë - Mal i Zi. Darda
Tayna e fiksuar pas këtij detaji, e zbulon Instagrami i saj (FOTO LAJM) Tayna është një nga reperet më të suksesshme dhe më seksi të momentit e cila me muzikën e saj ka arritur të fitojë zemra
Pas aksidentit Tayna anulon koncertin, çfarë po ndodh me reperen (FOTO LAJM) Artistja e talentuar Tayna është padiskutim shumë e suksesshme dhe mjaft e kërkuar me koncerte të shumta. Ajo është shum
Dalin pamjet e aksidentit ku u përfshi Tayna (FOTO LAJM) Mbrëmjen edjeshme reperja e njohur, Tayna është përfshirë në një aksident rrugor. Mediat kosovare shkruajnë se reperj
Aksidentohet në Prishtinë reperja Tayna Reperja Tayna është askidentuar në Prishtinë mbrëmjen e sotme. Menaxheri i Taynas, Rinor Hykolli , e ka konfirmuar pë
Tayna u shndërrua në Cruella De Vil dhe është gati për Halloween (FOTO LAJM) Tayna vijon të gëzojë suksesin e hiteve të njëpasnjëshme verore që solli këtë sezon. “Bye Bye” është kënga e fundit e
Tayna dhe Rina bëjën paqe? Reperet bëhen bashkë për herë të parë (FOTO LAJM) Përpos hiteve që kanë sjellë herë pas here në tregun muzikor shqiptar, Rina dhe Tayna janë komentuar shpesh edhe për arm
Flasin apo jo? Don Phenom injoron Taynën në mes të intervistës (VIDEO) Ndonëse bashkë kanë krijuar një super hit, Tayna dhe Don Phenom prej kohësh thuhet se nuk flasin. Ata nuk ndjekin një
Pantallona komplet transaperente, Tayna fshin menjëherë pas publikimit foton (FOTO LAJM) Prej disa ditësh reperja e cila njihet për hitet e suksesshme, Tayna ndodhet në SHBA. Menaxheri i reperes tha se ajo ndo