999 rezultate për

taylor

Pamje të rënda: Një tjetër viktimë nga protestat në mbrojtje të personave me ngjyrë në SHBA (VIDEO) Autoritetet po hetojnë një incident me armë zjarri në Luivill të Kentakut, që la të vrarë një person. Ngjarja ndodhi në
Taylor Swift merr masat, shet një nga aeroplanët e saj privat (FOTO LAJM) Taylor Swift ka shitur një nga dy aeroplanët e saj dy ditë para se vendi të hynte në bllokimin e pandemisë. Ajo u cil
Të jesh macja e Tylor Swift do të thotë të jesh më e pasur se motrat Kardashian (FOTO LAJM) Shumë njerëz mund t’i duan kafshët, të tjerë lidhen shumë me to, por ka edhe nga ata që bëjnë gjëra ekstreme për kafshët
Na kanë gënjyer? Publikohet telefonata famëkeqe mes Kanye West dhe Taylor Swift (VIDEO) Çfarë kthese që morën ngjarjet... Në konfliktin disavjeçar mes Kanye West dhe Taylor Swift, sapo u vërtetua përfundimish
Vetëm 18 vjeç, këngëtarja që rrëzoi nga froni Taylor Swift dhe triumfoti në Grammy Awards (FOTO LAJM) 18 vjeçarja po bën namin dhe duket se festa sapo ka filluar për të. Billie Eilish rrëmbeu katër çmimet më të mëdha në
Mposhti kancerin një vit më parë, ylli i United pritet të debutojë këtë javë Manchester United në krye me Solskjaer nuk është që po bën atë që di të bëj më së miri, por që ka emra të rinj që premto
I hoqën tumorin në tru, vajza paralizohet në gjysmën e fytyrës (FOTO LAJM) Një vajzë e re mbeti me gjysmën e fytyrës të paralizuar pas një operacioni për t`i hequr një masë tumorale në tru. Saman
10 këngëtaret më të pasura të vitit Revista Forbes ka publikuar një listë të yjeve të Pentagram që u pasuruan në vitin 2019. Surpriza më e madhe e vitit
Taylor Swift përjeton situatën më të tmerrshme për një këngëtare Frika më e madhe për këngëtarët është të mos jenë në gjendje të performojnë këngët e tyre dhe Taylor Swift po përballet
E papritur, ndërron jetë aktori i “Home Alone” (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm aktori, Rip Taylor ka ndërruar jetë. Lajmin e ka bërë të ditur për mediat publicisti i tij Harlan B
Gazetarja britanike fiton betejën 8 mujore me Policinë e Shtetit Gazetarja dhe blogerja britanike, Alice Taylor fitoi betejën 8-mujore me Policinë e Shtetit, pas një konflikti gjyqësor
Ditë zie për "Disney", ndërron jetë aktorja e famshme (FOTO LAJM) Russi Taylor, gruaja që për më shumë se 30 vjet ishte zëri historik i personazhit të famshëm të Disneyt, Minnie Mouse, n
Ukraina kërkon armë nga SHBA-të kundër separatistëve prorusë Ukraina ka bërë për herë të parë kërkesë zyrtare për blerje të armëve nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës në kohën kur v
Taylor Mega "ngre temperaturat" në Grande Fratello (FOTO LAJM) Taylor Mega është një nga konkurrentet e spektaklit "Grande Fratello 16", që po zhvillohet aktualisht në Canale 5, në It
Pas shkrimeve kritike, gazetarja britanike nuk merr lejen e qëndrimit Ditën e djeshme, gazetarja dhe blogerja britanike, Alice Elisabeth njoftoi se nuk do të mund të qëndronte më në Shqipëri
Futbollisti i Manchester United diagnostikohet me kancer Talenti i Manchester United, Max Taylor është diagnostifikuar me kancer dhe për këtë ka ndërprerë çdo aktivitet sportiv
Taylor Mega tifozja e Juventusit i bashkohet emisionit "reality show" në Mediaset (FOTO LAJM) Pas pjesëmarjes së vajzave të Sinisa Mihajlovic, në emisionin reality show, i cili do zhvillohet ne "Mediaset" tashmë i
Sherri i bujshëm me këngëtaren, pajtohet Kim Kardashian Mesa duket, Kim Kardashian e ka lënë pas dramën që ndodhi me Taylor Swift. Për të gjithë ato që nuk kanë "Snapchat"
Këngëtarja e famshme i dhuron fanses 15.000 dollarë, arsyeja do ju përlot Taylor Sëift padyshim që është një nga këngëtaret më të mira në botë për sa i përket tregut muzikorë. Por së fundmi
Kjo është e dashura seksi 44 vjet më e re se Briatore (FOTO LAJM) Sipërmarrësi i famshëm italian, Flavio Briatoren njihet në botën e sportit si drejtues në Formula 1 me skuadrën e Renaul