999 rezultate për

tavo

Në një tavolinë me Vuçiç, Kurti niset drejt Mynihut Albin Kurti, kryeministër i Kosovës ka udhëtuar sot për në Mynih ku do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë. Lajm
Zv.ambasadori i OSBE e thotë troç: Shqiptarët të mos na sjellin të zgjedhur kriminelë në tavolina Ndërkombëtarët i kanë dhënë besim qeverisë në nismën e saj ligjore Anti-KÇK në funksion të goditjes së krimit të organiz
Manastirliu: Opozita e mirëpritur por këtë ftesë e ka patur mbi tavolinë dhe më herët E ftuar në “Mbrëmje në Abc” me Mirela Milorin, Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka folur në lidhje me rikth
Vetëvendosje: Ka disa opsione në tavolinë, LDK: U kemi ofruar marrëveshje Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Zaimi, ka hedhur sot akuza kundër mediave, duke thënë se po spekulojnë rreth nego
Thirrja e Kryemadhit: Konsumoni shqip! Tavolina e festës të jetë me prodhime vendase "Konsumoni shqip, konsumoni frutat, zarzavatet, bulmetrat, verën, birrën, miellin shqiptar, në ndihmë të gjithë fermerëv
Vuçiç: Kurti ma ofendoi vajzën, prandaj nuk më do përballë në tavolinë Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, në një konferencë të organizuar nga EastWest Instute, ka prezantuar parimet
Me këmbët përpjetë mbi tavolinë, Rama publikon videon "provokuese" Kryeministri Edi Rama aktualisht ndodhet në Bratislavë, ku Shqipëria pritet të marrë kryesimin e OSBE-së për vitin 2020.
Tension te Barcelona, lojtari kapet me mjekët dhe godet me grusht tavolinën Momente tensioni mes Barcelonës dhe sulmuesit francez, Osman Dembele. Sipas stacionit radiofonik “RMC Sports”, ka pa
Kush vuan nga depresioni, mos t'a ndajë këtë erëz nga tavolina Shafrani nuk është vetëm një erëz, por edhe një armë kundër kancerit. Në Indi, aty ku konsumi i tij është tepër i lar
Mbajnë larg sëmundjen e keqe, mos i ndani arrat nga tavolina Të hash një grusht me arra në ditë ju ndihmon në ngadalësimin e rritjes së tumorit kancerogjen, thuhet në një studimi të
Mimi Kodheli merr nën mbrojtje Ramën: Arsyet pse nuk jep dorëheqjen pas negociatave Deputetja e Partisë Socialiste Mimi Kodheli, ka komentuar vendimin e BE-së për çeljen e negociatave me Shqipërinë dhe Ma
"Turp tu vijë..": Ali Ahmeti godet tavolinën (VIDEO) Politika shqiptar në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmeti, ka shpërthyer në akuza të forta ndaj partive politike shqiptare, t
Përfundon numërimi i votave nga diaspora në tavolinën e 7-të, ky është rezultati Ka filluar procesi i numërimit të rreth 13 mijë e 500 fletëvotimeve të cilat kanë ardhur nëpërmjet postës gjatë periudhë
Meta shtron tavolinën me djathë e domate (FOTO LAJM) Meta ka darkuar mbrëmjen e sotme me aktorin e humorit Bes Kallaku, i cili ka publikuar një foto në Instastory, ku të dy
Fate Velaj zbulon si përfunduan syzet e Sebastian Kurz tek tavolina e Ramës Syzet ngjyrë jeshile që kryeministri Edi Rama gjeti këtë të enjte në sallën e Kuvendi teksa ulej në vendin e tij, ishin
Kosova nuk ndahet në tavolinë: Haradinaj publikon premtimet e tij (VIDEO) Ramush Haradinaj në zgjedhjet e 6 tetorit do t’ia mësyjë përsëri postit të kryeministrit. Duke qenë se sot ka filluar ed
Vip-at mbi tavolina, brenda ditëlindjes së "çmendur" të Luanës (FOTO & VIDEO) Luana Vjollca festoi dje mbrëma ditëlindjen në një festë buzë detit me miq e të afërm! 28-vjetori i moderatores erdhi
"Çmendet" kryeministri britanik, vendos këmbën në tavolinë në takimin me Macron (VIDEO) Boris Johnson është fotografuar duke vendosur këmbën e tij në një tryezë në Pallatin Elysee të Francës gjatë bisedimeve
Njihuni me tavolinën e "zgjuar" të së ardhmes (VIDEO) Kjo tavolinë e kafesë do ju çoj direkt në vitin 2030. Tavolina e mençur quhet “Coosno”. Nga jashtë mund të duket e th
Policia përplaset me pronarët në Ksamil, lirohen hapësira për plazhe publike (VIDEO) Policia e Sarandës ka ndërhyrë në zonën e plazhit duke kthyer ne publike një pjesë të mirë të hapësirës për pushuesit.