999 rezultate për

taurus

Kim është i vdekur për 15 minuta, raketat "Taurus" tmerrojne diktatorin (FOTO LAJM) Përballë kërcënimeve të vazhdueshme të Koresë së Veriut me raketa dhe teste bërthamore, Koreja e Jugut është duke testua
Fordi prezanton modelin Taurus (FOTO LAJM) Fordi prezanton modelin më të ri Taurus 2016. Kjo është një makinë e cila do të prodhohet në një fabrikë në Kinë. Mod
Led Zeppelin në gjyq për “Stairway To Heaven" Mbi “Led Zeppelin” është hedhur akuza për vjedhje të melodisë së “Stairway To Heaven”. Lidhur me këtë çështje, një avoka