999 rezultate për

tatimeve

"Briseida e Tatimeve" e kritikoi, Rama: Muhabet për te Pazari i Ri Në konferencën e sotme për mediat, kryeministri Edi Rama u pyet nga gazetarja e ABC, Esiona Konomi për kritikat e Brisei
Rikthehet Briseida e Tatimeve: Rilindja u shqetësua se ka hallin e shokëve Tashmë nënkryetare e Lëvizjes Socialiste për Integrim për Tiranën, Briseida Shehaj ka bërë një postim në rrjetin social
Miratohet dhënia e ndihmës prej 400 mijë lekësh të vjetra për punëtorët e rafinerisë së Ballshit Këshilli i Ministrave ka miratuar dhënien e ndihmës prej 400 mijë lekësh të vjetra në muaj për punonjësit dhe ish-punonj
Ish drejtoresha e Tatimeve reagon ashpër ndaj qeverisë Rama: Ore, kaq dele na dini? "Ore kaq dele na dini se po na plas shpirti përditë për miqtë e familjarët e infektuar, s’po lëmë miq e shokë pa trokitu
Grabitet banesa e ish-kreut të Tatimeve në Elbasan Banesa e ish-kreut të Tatimeve në Elbasan, Hyqmet Lleshit është grabitur. Mësohet se nga banesa janë marrë rreth 15 m
Rikthehet "Briseida e Tatimeve", sulmon PS dhe mbron LSI Ish-drejtoresha e tatimeve, Briseida Shehaj tashmë është pjesë e LSI. Lëvizja Socialiste për Integrim, ndryshoi disa
E bujshme! Ish-drejtoresha e Tatimeve braktis PS-në, Shehaj kandidon për LSI Drejtoresha e famshme e Doganave, Brisida Shehaj, ka braktisur PS. Pas kritikave të hapura, ish-drejtoresha e Tatimev
I vinte "gjoba" subjekteve private, arrestohet inspektori i Drejtorisë së Tatimeve Një inspektor i Drejtorisë së Hetimit Tatimor në Drejtorinë e Përgjithshme e Tatimeve është vënë në pranga nga Policia.
DETAJET/ Merrnin ryshfet, pse u arrestua drejtori dhe specialisti i Tatimeve në Korçë Drejtori i drejtorisë rajonale të Tatimeve në Korçë dhe një specialist në këtë drejtori kanë përfunduar në prangat e pol
Arrestohet drejtori dhe specialisti i Tatimeve në Korçë Finalizohet operacioni policor i koduar “Tatimi”. Operacioni nga Drejtoria Vendore e Policisë Korçë nën drejtimin e SPAK
Rama rikthen drejtoreshën e shkarkuar në Vlorë, e thotë "troç": Emrat i vendos unë Drejtoresha e tatimeve Vlorë është rikthyer në detyrë nga kryeministri Rama, e shkarkuar më herët në vitin 2018, për shk
Drejtoresha e Tatimeve: Gjoba kompanive që s’kanë aplikuar pa arsye Drejtoresha e Tatimeve Delina Ibrahimaj ka sqaruar se si do të përfitohet paga e luftës për punonjësit për të cilët nuk
Drejtoresha e Tatimeve jep afatin e fundit për individët dhe bizneset që të aplikojnë për pagën e luftës Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, dhe Drejtorja e Përgjithshme e Tatimeve, Delina Ibrahimaj kanë zhvillu
COVID-19/ Ahmetaj: Ja kur do ta marrin qytetarët pagesën e parë prej 26 mijë lekësh Koordiantori për situatën COVID Arben Ahmetaj në një dalje në "Opinion", ka shpjeguar procedurën dhe periudhën kohore që
Shumë shpejt fillon shpërndarja e "pagave të luftës", kush përfiton? Në datën 1 prill, të gjitha bizneset me xhiro vjetore deri në 14 milion lekë dhe që janë mbyllur me vendim qeverie për
Miliona lekë përfitim me skemën e mashtrimit, si u arrestuan 5 personat në Tiranë 5 persona janë arrestuar pasi akuzohen se kanë përfituar duke ngritur skema mashtrimi me TVSH-të në kryeqytet. Për këtë
Rritja e çmimit të maskave, kontrolle blic në farmaci Pas shqetësimeve të fundit të ngritura lidhur me rritjen e çmimeve të disa produkteve farmaceutike, Drejtoria e Përgjith
Policia spanjolle bastis vilën e agjentit shqiptar të futbollit, arrestohet Fali Ramadani Agjenti i futbollit Fali Ramadani është arrestuar në Spanjë për shkak të ikjes nga pagaesa e tatimeve. Së bashku me t
Kërkoi të kryente mardhënie seksuale në këmbim të vendit të punës, arrestohet inspektori i tatimeve Një inspektor tatimesh mësohet se është vënë në pranga në qytetin e Korçës, pasi dyshohet se ka kërkuar favore seksuale
Godina 6 katëshe e Tatimeve të Tiranës, jashtë funksionit prej tërmetit Mes objekteve që kanë pësuar dëmtime pas tërmetit të 26 nëntorit, është dhe godina ku operon Drejtoria Rajonale Tatimore