999 rezultate për

tata

Holanda bllokon Shqipërinë për negociatatat, Maqedonia merr "dritën jeshile" Qeveria e Holandës ka zyrtarizuar vendimin e saj kundër thirrjes së tryezës së parë ndërqeveritare mes Shqipërisë dhe Ba
Formacionet zyrtare, Milan-Roma Ndeshja e sotme mes Milanit dhe Romës në Serinë A, do të shërbejë si një matës i mirë i forcës së dy skuadrave dhe prete
Zubizarreta zbulon episodin, Messi tallej me Tata Martinon Sa peshon prania një kampioni si Leo Messi në dhomat e zhveshjes? Shumë, shumë, deri në pikën që mjafton një fjalë e
ZYRTARE/ Milani nënshkruan me portierin e Olympic Lyon Ashtu siç pritej, portieri rumun Ciprian Tatarusanu ka firmosur me Milanin. 34 vjeçari vjen te kuqezinjtë nga skuadra e
Milani "piketon" zëvendësuesin e Donnarummas, vjen nga Franca Pasi Begovic nuk ka pranuar të qëndroj në "San Siro", Milani tashmë e ka gjetur portierin e dytë. Rosonerët kanë arri
Negociatatat me BE-në marrin të tatëpjetën? Pas Merkel, një tjetër zyrtar ndan Shqipërinë nga Maqedonia Pas kancelares gjermane Angela Merkel, është ministri federal për punët e jashtme të Gjermanisë, Heiko Maas që bën dalli
Ligue 1, si do të vendosë Gjyktata për fillimin ose jo të kampionatit? “Është java e fundit e sezonit”. Kështu e kanë prezantuar disa media franceze përballjen gjyqësore që do të “luhet” p
Tata Martino: Barcelona, viti më i keq i karrierës sime Trajneri i Meksikës, Tata Martino, ka deklaruar se sezoni i kaluar në drejtim të Barcelona-s ka qenë më i keqi i karrier
Nëse vuani nga prostata, bëni mirë t'ua harroni shijen këtyre ushqimeve Mjekët e quajnë hiperplazi beninje të prostatës ose BPH, por gjerësisht njihet si zmadhim i prostatës. Meshkujt me fakto
Në të gjitha puntatat, Marina dhe Luana paskan bërë këtë truk motrash (FOTO LAJM) Të dyja kanë moderuar programe argëtimi dhe kanë rrëmbyer vëmendjen e audiencës. Prej disa javësh tashmë kanë nisur d
Përplasja e "shtatave": Kush do të lerë gjurmë në derbin e Madridit Dy shtatëshe do të përballen me njëri tjetrin sonte në “Wanda Metropolitano”. E gjithë vëmendja në derbin e Madridit
Vdes Kampioni i Botës në futboll (FOTO LAJM) Heroi i Kupës së Botës 1986 Jose Luis “Tata” Broën ka ndërruar jetë në moshën 62 vjeçare në vendin e tij të lindjes, La
Pasi u bënë kunata po ndërrojnë edhe veshjet? Jonida dhe Bora me të njëjtata sandale (FOTO LAJM) Ajo çfarë i lidh Jonida Maliqin dhe Bora Zemani janë binjakët e famshëm të "Al Pazar". Prej kohësh Jonida me Romeon d
Anna Tatangelo, tifozja e Juves provokon fansat (FOTO LAJM) Anna Tatangelo, e papërmbajtshme në rrjetet sociale. Partnerja e këngëtarit të njohur napolitan, Gigi D’Alessio, një tif
Luana publikon fotografinë nga puntata e sotme, duket bombastike Luana Vjollca padyshim që është një nga moderatorest më të dashura të ekranit. Ajo ka fituar mijëra fansa të cilët e
Muzikë, seks, alkool dhe para! Lokal "Tata" që tërboi Shkodrën (FOTO LAJM) Prokuroria e Shkodrës ka dërguar tashmë për gjykim një dosje voluminoze nga ky qytet me akuzën e ushtrimit të prostituci
E turpshme, ky kampionat i njohur nuk e respektoi Astorin Duket e çuditshme, por ndërkohë që e gjithë bota e futbollit është në zi për vdekjen e papritur të Davide Astorit, kjo n
Ndërroi veshjet 17 puntata, por këtë detaj Luana se hoqi nga trupi (FOTO LAJM) Emisioni i suksesshëm i Luana Vjollcës, "Shiko Kush Luan", ka përfunduar mbrëmjen e kaluar, për të rinisur sërish ndosht
Veshjet spektakolare të Marinës që tundën skenën në të gjitha puntatat e C’est La Vie (FOTO LAJM) Në natën e parë, moderatorja zgjodhi të vishte një fustan të errët, të cilët pritëm ta ekuilibronte me më shumë ngjyra n
Frederik Tata ngre tonet në gjykatë: S'më gjykoni dot Ka vazhduar me tone të ashpra seanca gjyqësore e parashikuar për Frederik Tatën i akuzuar për prostitucion. 50 vjeça