Bien ndjeshëm rastet e reja, 20 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri
999 rezultate për

tash

Koncepti i Lamborghini Matadaor Hypercar, elemente nga e kaluara dhe e tashmja (FOTO LAJM) Dezajneri industrial Frederik Steve Kristensen mund të punojë për prodhuesin danez të hiper makinave Zenvo, por në kohën
Akuzohet për falsifikim dokumentash, shtyhet vendimi për Luan Dacin Ka përfunduar shqyrtimi në Gjykatën e Posaçme të Apelit për ish-anëtarin e KPA, Luan Daci. Vendimi për ish-anëtarin e
Nuse në Kosovë, si i ka Tea marrëdhëniet me mamanë e Beartit (FOTO LAJM) Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi është çifti më i ri i shoëbizit shqiptar, lidhje e cila u bë e ditur në formën e një "skan
Njihuni me 17 vjeçarin shqiptar të përzgjedhur nga NASA për t'u bërë banor i Marsit (FOTO LAJM) Njihuni me Bennet Nura, 17 vjeçarin shqiptar të cilit i ka arritur emri në planetin Mars. Në vitin 2020 para se raketa A
URGJENT/ Aeroplanmbajtësja niset kundër Tiurqisë në Egje Egjeu Lindor është kthyer tashmë në një teatër ku aktorë të ndryshëm rajonalë por edhe botërore janë duke treguar forcën
Në rast se Mbappe largohet nga PSG, parisienët do të transferojnë këtë top sulmues Sulmuesi francez i PSG-së, Kylian Mbappe po lidhet akoma më shumë me një largim nga kryeqyteti i Francës. Mbappe ësht
Pse të gjithë po e urrejnë këtë "emoji" Prej kohësh, ky emoji ka qenë fytyra më e popullarizuar, por tashmë është bërë më e urryer. Në javët e fundit është zhvi
E mbani mend joshëse në klipin e famshëm, zbulohet shtatzania sekrete e këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur domenikane, Natti Natasha është në pritje të ëmbël. Ajo dhe i fejuari i saj, Raphy Pina do të bëhen
Tirana bie përsëri, Laçi e Teuta presion kreut (VIDEO) Tirana është mposhtur përsëri. Pas humbjes në shtëpi me Kukësi, vjen edhe kjo me Teutën, sërish në “Selman Stërmasi”. Du
Atalanta - Valencia, një vit nga bomba biologjike Një vit më parë, vetëm një vit më parë, Valencia udhëtoi në qendër të pandemisë. Në origjinë, e ashtuquajtura bombë biol
HOROSKOPI/ Pas një periudhe jo edhe aq pozitive, tashmë duket se yjet janë rikthyer sërish në anën tuaj Dashi Janë një numër planetësh që ju favorizojnë si në planin profesional, ashtu edhe në atë sentimental, por mbi të
Tashmë po bëhet virale, tifozët e Barcelonës ndezin fishekzjarre para hotelit ku po qëndron PSG (VIDEO) Tifozët e Barcelonës kanë ndezur fishekzjarre para hotelit ku është ambientuar PSG-ja në orët e vona të natës me qëllimi
LVV rekord votash në Prishtinë, më shumë se të gjithë partitë bashkë LVV ka fituar bindshëm në shumicën e komunave të Kosovës. Në kryeqytet ajo ka më shumë vota se të gjitha partitë bash
Do të dalin çift? Elvisi bën deklaratën e papritur për Sindin në "Përputhen" (FOTO LAJM) E sheqerosur, kështu mund të cilësohet puntata e djeshme e “Për’puthen Prime”, ku duket se dita e të dashuruarve i ngroh
Vazhdon numërimi i votave në Kosovë, Pejën e kryeson AAK Procesi i numërimit të votave në Kosovë ka nisu tashmë, dhe rezultatet e para po dalin. Albeu.com ju sjell rezultet l
Gjendet rruga e mesme, Suning arrin marrëvjeshje për shitjen e Interit Ka zhvillime të reja për sa i përket aksioneve të Interit. Tashmë dihen problemet financiare që po has Suning Group dhe
Oriola zbulon marrëdhënien e shkëlqyer me kunatin, vëllai i Grezdës qenka yll (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë. Ata jan
Tashmë pjesë e familjes së Beartit, si i ka Tea marrëdhëniet me kunatën (FOTO LAJM) Tashmë që lidhja e Beartit dhe Teas është knfirmuar, çifti publikon herë pas here pamje krah njëri-tjetrit në rrjetetr s
Tashmë 36 vjeçar, Ronaldo tregoi ndaj Interit se mund t'i bëjë të gjitha (VIDEO) Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është shumë pranë fitimit të një tjetër trofeu me Juventusin, Kupën e Italisë. D
Tashmë është zyrtare: Agjenti zbulon të ardhmen e Hysajt te Napoli Elseid Hysaj do të largohet në fund të sezonit nga Napoli si lojtar i lirë. Klubi italian nuk ka më interes për t’ia