999 rezultate për

taravarin

BDI me akuza të rënda për Taravarin Keqpërdorimet e kryetarit të komunës së Gostivarit dhe funksionarëve të tij nuk kanë fund. Veprimet joligjore të drejtue
Plas sherri në Aleancë, dega e Butelit ofendon e fyen Arben Taravarin Sa po afrohet kongresi i parë i partisë së Selës, ashtu po shtohet numri i individëve dhe degëve të dorëhequra dhe të re
Sela viziton sot Taravarin në Komunën e Gostivarit Sot në ora 12:45 kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari do ta mirëpresë në kabinetin e tij, kryetarin e Aleanc
Ish kryetarët e komunës së Gostivarit urojnë Taravarin Ish kryetarët e komunës së Gostivarit Rufi Osmani, Enver Zenku dhe Xhemail Muharemi, si dhe ish kryetari i Këshillit të
Javën e ardhëshme plotësohet kabineti qeveritar, kush do zëvendësojë Merkon, Taravarin e Ganiun!? Takimet ndërmjet partive politike parlamentare rreth ndryshimit të kabinetit qeveritar do të zhvillohen javën e ardhshme
Bejta sulmon Taravarin për borxhin: Mosaftësinë e tij e mbulon me akuza të pabaza Kryetari i ri i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari akuzoi dje se ish kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta,
Ja emrat e mundshëm që do të zëvëndesojnë Taravarin Pas zgjedhjes se Arben Taravarit si kryetar te komunes se Gostoivarit, ne loje vijne disa emra qe do te mund te zevendes
Bejta pranon humbjen: Uroj Taravarin për fitoren Kandidati i BDI-së për kryetar të Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta ka pranuar humbjen dhe ka uruar kundërshtarin Arbe
Kandidati i Lëvizjes BESA, Asaf Ademi bën thirrje për të mbështetur Arben Taravarin Kandidati i Lëvizjes BESA në Gostivar, Asaf Ademi  ka bërë të ditur se do ta mbështesë Arben Taravarin në rrethin e dytë
Bejta: Kam fituar, Taravarin e ndihmoi Gruevski Kandidati që garon edhe për një mandat të dytë për Komunën e Gostivarit, Nevzat Bejta është shprehur se ka fituar me 70
Sela e quan Taravarin manipulant klasik Për liderin e subjektit politik, Aleanca për Shqiptarët Ziadin Sela, veprimi i ministrit aktual të shëndetësisë, Arben T
Bojkotoi Ivanovin, VMRO e quan Taravarin nacionalist të tërbuar VMRO-DPMNE i ka bërë thirrje ministrit të shëndetësisë Arben Taravarit, të mos hidhet shumë, të biejë në tokë, dhe të
Milloshoski mbështet Arben Taravarin: Ka biografi të pasur profesionale Deputeti i VMRO-së, Antonio Milloshoski, duke folur sot për propozim-programin e qeverisë dhe ekipin qeverisës të Zoran