999 rezultate për

taraku

Morena Taraku gdhend në trup portretin e njeriut të zemrës (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Morena Taraku, është shumë aktive në rrjete sociale. Përmes fotove të publikuara
Kokë e këmbë me "Gucci", Morena Taraku bën gjestin e pahijshëm para 900 mij ndjekësve (FOTO LAJM) Morena Taraku vjen e zhytur në “Gucci” në fotografinë e fundit. Morena Taraku vazhdon të jetë aktive me publikimin e
Misioni sekret në luftën e Vietnamit, dëshmia e rrallë e ish-ushtarakut madhor ublikon rrëfimin e ish-Komandantit të Artilerisë Kundërajrore të Ushtrisë, Fadil Toçi, një nga nëntë oficerët e Ministri
Morena Taraku pranë fëmijëve: Nuk kam qarë kaq shumë qëkur më vdiq mami (VIDEO) Morena Taraku është ndër artistet shqiptare që është shprehur e gatshme për ti ndihmuar të prekurit nga tërmeti që në di
Morena Taraku: S’më ndalen lotët, jam me ju çdo moment (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe modelja shqiptare Morena Taraku po e bashkëndjenë dhimbjen me të prekurit nga tërmeti nëpër zonat e Shqip
"E di sa e vështirë është", Morena Taraku zgjedh të ndihmojë këta të prekur nga tërmeti (FOTO LAJM) Personazhet e njohur në vend u janë gjendur pranë të gjitha familjeve të prekura nga tërmeti i fuqishëm që shkaktoi 50 v
Morena Taraku rikthehet në Instagram e zhgënjyer: E vërteta flet një ditë (FOTO LAJM) Pasi publikoi këngën e saj më të re të titulluar “Missed Call”, Morena Taraku vendosi të bëjë një ndryshim të rëndësishë
Rezultoi e vjedhur, policia i sekuestron makinën super luksoze Morena Tarakut (VIDEO) Mediat kosovare prej disa ditësh kanë transmetuar lajmin se këngëtarja Morena Taraku ka shmangur taksën doganore prej 14
Morena Taraku me dosje në prokurori, vazhdojnë hetimet për zbardhjen e detajeve (FOTO LAJM) Mediat kosovare prej disa ditësh kanë transmetuar lajmin se këngëtarja Morena Taraku ka shmangur taksën doganore duke ma
Postimet luksoze në Instagram, Morena Taraku merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
"Jam zhgënjyer shumë", Morena Taraku merr vendimin që i mërziti të gjithë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Morena Taraku ndonëse po tregohej mjaft aktive në rrjete sociale, ka marrë së fundmi një vendim që p
Syri i keq! Pak orë pasi publikoi klipin e ri, Morena Taraku përfundon në spital (FOTO LAJM) Morena Taraku ishte duke festuar publikimin e këngës së saj më të re, kur papritur njoftoi se kishte përfunduar në spita
Syzet dhe çanta e Morena Tarakut kushtojnë një pasuri Morena Taraku, tashmë një këngëtare e njohur,është një ndër femrat më të kërkuara në trojet shqiptare. Ajo njihet më
Pas komenteve dyshuese, Morena Taraku dhe Jason Derulo shfaqen vetëm në dhomë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme këngëtari me famë botërore, Jason Derulo ka festuar ditëlindjen e tij. Artisti i njohur ka mbushur 30
Morena Taraku e fiksuar pas luksit, ble "bishën" e re (FOTO LAJM) Morena Taraku ka vendosur “ta çmendë” Instagramin jo veç me fotot seksi, por edhe me jetën luksoze që ajo shfaq. Një
Morena Taraku heq të gjithë kolegët nga Instagramin, përveç njërit (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku, është goxha aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përd
EMRI/ Arrestohet ish- ushtaraku, tentoi të grabiste bankën në Librazhd Një person është arrestuar pasi akuzohet se tentoi të grabiste një bankë rre horës 01:00 të mëngjesit të sotëm në qyteti
Morena Taraku nuk po gjen rehat, si duket me look-un e ri (VIDEO) Morena Taraku kohët e fundit ka bërë disa herë eksperimente në flokët e saj dhe duket se nuk po gjen rehat. Pasi u sh
Morena Taraku provokuese në klipin e ri, publikon trailerin (VIDEO) Këngëtarja nga Kosova Morena Taraku po bënë kohë që na ka treguar se është në përgatitje të klipit të ri por pa dhënë de
EMOCIONUESE/ Ushtaraku shqiptar kthehet nga misioni paqeruajtës, takon të bijën (VIDEO) Marrëdhënia babë e bijë është e vështirë që të përshkruhet me fjalë, ndonëse duket si një fjali klishe…babai është mishë