999 rezultate për

tammy

Chelsea prezanton fanellat e reja, mjaft interesante (FOTO LAJM) Dhe skuadra e Frank Lampard gjatë ditës së sotme ka publikuar se si do duken fanellat vendase për sezonin e ri. Fanel
Modelja super joshëse nënë e dy fëmijëve: Të gjithë futbollistët më shkruajnë (FOTO LAJM) Tammy Hembroë është modelja që po bën namin me pozat e saj të nxehta duke pozuar me rrobabanjo e duke treguar trupin me
Nuk po gjen hapësira te Chelsea, sulmuesi kërkon largimin në janar E ardhmja e Michy Batshuayi me shumë mundësi do të jetë larg Chelseat. Sulmuesi nuk po gjen vend në formacionin e tra
Ditë super për Tammy Abraham, dy gola dhe i jep epërsinë Chelsea-s (VIDEO) Chelsea ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 3:2 në ndeshjen kundër Norwich Cityt, e cila po zhvillohet për moment
Lampard reagon ashpër kundër racizmit ndaj Tammy Abraham Lampard vazhdon ta mbrojë të riun, Tammy Abraham, pasi humbi penalltinë në finale të Superkupës së Evropës kundër Liverp
Lojtarët e Premier Ligës kundër racizmit, përkrahin sulmuesin e Chelsea Azpilicueta ka treguar përkrahjen e tij për Tammy Abraham pasi në rrjetet sociale pati thirrje raciste për të, pasi që a