999 rezultate për

talenti

Juventus hidhet në sulm, ofron 65 mln £ për talentin e Unitedit Juventus po formon një ekip që të sundojë në çdo kompeticion që do të marrë pjesë. Ata po planifikojnë që të të ndër
Probleme për Spalletin, talenti i Interit në dyshim ndaj Milanit Mesfushori i Interit, Matias Vecino, thuhet se ka probleme muskulore, por ai mund të mungojë në derbin e Milanos. 27-
Milan firmos me super talentin Skuadra e Milanit ka arritur marrëveshjen me talentin 21 vjeçar, Lucas Paqueta për të nënshkruar në muajin janar. Futbol
Kaka ngre në “qiell” talentin e Milanit Ish-lojtari i Milanit, Ricardo Kaka ka vetëm fjalë mira për lojtarin më të ri të kuqezinjve, Lucas Paqueta. Drejtori i p
Interi pranë talentit që po mahnit Serinë A Skuadra e Interit është e destinuar për të bashkuar me kontigjentin tjetër të lojtarëve një prej mesfushorëve më të tale
Barça i rrëmben talentin Milanit Skuadra e Barcelonës i është qepur pas mesfushorit të Paris Saint Germain, Adrien Rabiot. Një objektiv që është edhe në
Talenti shqiptar i Bayernit merr vendimin, ja për cilën kombëtare do të luaj (FOTO LAJM) Kohët e fundit, Kombëtarja e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës, ishin vënë në ndjekje të talentit shqiptar të Bayernit, Merit
Bushi i rrëmben talentin Panuçit Giaçomo Vrioni u grumbullua nga trajneri Christian Panuçi për ndeshjen miqësore ndaj Jordanisë, por që nuk u aktivizua p
Belgjika nuk e harron talentin shqiptar që i mahniti të gjithë (VIDEO) Një 7-vjeçar shqiptar pati mahnitur audiencën belge në emisionin për talentë, duke bërë ‘beatbox’. Rrezarti është 7-v
Sevilla prenoton talentin e Milanit Skuadra e Sevillas po kalon një moment shumë të mirë në kampionain spanjoll falë edhe kontributit dhe formës së jashtëza
Milan dhe Roma, “luftë” për talentin premtues Skuadra e Romës dhe Milanit kanë një objektiv të përbashkët sa i përket merkatos së janarit. Bëhet fjalë për Sandro Tona
Arsenali dyfishon rezultatin ndaj Qarabagut (VIDEO) Arsenali ka dyfishuar rezultatin ndaj Qarabagut në Olympic Stadium". Ai që ka shënuar është talenti 18-vjeçar, Emil
Kluivert shkruan historinë me Romën Roma po fiton me rezultati e thellë 4-0 kundër skuadrës së Plzen. Por për skuadrën italiane ka shënuar gol edhe tale
Zyrtare: Dortmund blindon talentin 18-vjeçar Ai po konsiderohet si një talent premtues në botën e futbollit. Është Jadon Sancho që po spikat te skuadra, Borussia
City çmendet pas Mbappes, ky është plani për të marrë talentin francez Manchester City është duke kaluar një moment të mirë në Premier League teksa ka marrë sërish vendin e parë pas barazimit
Ibra lavdëron talentin që firmosi me Bayernin Sulmuesi i La Galaxy, Zlatan Ibrahimoviç ka vetëm fjalë të mira për lojtarin më të ri të Bayern Mynih, Alphonso Davies.
I papërmbajtshëm, talenti shqiptar i jep fitoren skuadrës greke Ekipi i Panionios fitoi ditën e sotme në transfertë, 0-2 përballë Smyrnis, në ndeshjen e vlefshme për javën e pestë të S
Talenti i Realit ftohet për ndeshjen në Champions (FOTO LAJM) Champions League rikthehet këtë javë për ndeshjet e raundit të dytë për sezonin 2018/19. Kampionët e Evropës do të l
Talenti që luan për Finlandën: Shqipëria dhe Kosova nuk më kanë kërkuar Talenti 17-vjeçar, Arlind Sejdiu ka tre vite që luan te skuadra e Honka U19 dhe njëkohësisht është aktivizuar edhe grumo
Talenti 15-vjeçar i Fulham shkakton polemika në Angli Futbollisti i Fulham, Harvey Elliott është bërë pretagonist në mediat britanike për shkak të moshës së tij tepër të re.