999 rezultate për

talent

Veterani Huntelaar dhe talenti Hoppe synojnë ringjalljen e Schalkes Fati i një prej klubeve më të famshme të futbollit në Gjermani do të varet prej dy sulmuesve me një dallim në moshë prej
Nuk kanë fund akuzat pë City-n, shkel rregullat e Premierligës Manchester City akuzohet se ka shkelur rregullat e Premier Leagues, duke paguar babanë e talentit brazilian Gabriel Fern
Vllaznia gati të huazojë talentin e Milanit Vllaznia nuk ndalet në merkato, madje tashmë po tenton një goditje të bujshme. Tuttomercatoweb raporton se kuqeblutë jan
Zguro, një nga Shkëndija dhe dy talente, Skënderbeu prezanton afrimet e merkatos Skënderbeu ka arritur që të hapë përsëri merkaton e futbollistëve, duke mbyllur detyrimet që kishte ndaj ish-futbollistë
Juventunsi arrinë marrëveshjen me Genoan për talentin Rovella Juventusi mendon për të tashmen por edhe për të ardhmen. Bardhezinjtë kanë bërë një goditje në merkato përsa i përket pr
Rummenigge i fiksuar me talentin e Milanit: Dua ta shoh me fanellën e Bayernit Shefi ekzekutiv i Bayernit të Mynihut, Karl Heinz Rummenigge, pranoi për të përditshmen gjermane "Tz" se i pëlqente shum
LISTA/ 50 talentet më të mirë të Europës, pjesë edhe Marash Kumbulla Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla është përzgjedhur mes 50 talenteve më premtues të klubeve europiane që
Barcelona rinovon me talentin e skuadrës edhe për dy vite, rritet klauzola e lirimit Talenti i Barcelonës, Riqui Puig ka aktivizuar mundësinë në kontratë për të rinovuar për dy vitet e ardhshme. Pavarës
Me të atin para pianos, Florjan Binaj zbulon talentin që nuk ja njihnim (VIDEO) Florjan Binaj është një nga aktorët më të mirë të humorit në Shqipëri dhe në spektaklin “Portokalli” ju ka dhënë jetë qi
10 talentet e rinj që bënë bujë gjatë 2020 Viti 2020 ishte sfidues për botën e futbollit dhe të gjithë sportit, por edhe këtë vit ka pasur talente të rinj të cilët
Arsenali në garë me Milanin për huazimin e talentit të Barcelonës Arsenali në janar do provojë huazimin e mesfushorit të Barcelonës, Riqui Puig. "Topçinjtë" kanë nisur një sezon shumë
Lajm i zi! Sportisti i talentuar shqiptar ndahet nga jeta në moshën 24-vjeçare (FOTO LAJM) Në një moshë të re është ndarë nga jeta notari Klavio Meça në moshën 24-vjeçare. Këtë lajm e ka publikuar Komiteti O
Një talent i vërtetë në muzikë, Ardit Gjebrea ndan videon e ëmbël të së bijës (VIDEO) Anna Gjebrea duket se do të ndjekë rrugën e të atit për t’ju bashkuar botës së artit. Arditi ka publikuar një video në I
Është nën vëzhgimin e City-t, Barca synon rinovimin e shpejtë me talentin e skuadrës Barcelona është duke provuar të bind mesfushorin Riqui Puig të nënshkruajë kontratë të re, meqenëse kanë nisur dyshimet
Vetëm 16 vjeç, goli i talentit të Dortmund po bën xhiron e botës (VIDEO) Borussia Dortmund ka humbur 2-1 ndeshjen ndaj Union Berlin. Por Youssoufa Moukoko, i cili është vetëm 16 vjeç, shëno
Barcelona dhe Bayerni në garë për talentin premtues Boubacar Kamara po llogaritet si njëri nga lojtarët më të mirë në kampionatin francez. Mesfushori i talentuar i Olymp
Interi insiston për "Coutinhon" e ri, gjysma e syve të Evropës është drejtuar nga ai Është 19 vjeç dhe ka shumë talent e personalitet. Gjysma e syve të Evropës është drejtuar te Marcos Paulo. Edhe të Inter
Zidane do te Reali edhe talentin e Salzburg Te Reali i Madridit parashikohet një revolucion i vërtetë në merkato verën e ardhshme, me Los Blancos që do të tentojnë
Nuk kanë të ndalur golat në Bayern - Leipzig, shënohen edhe dy të tjerë (VIDEO) Super sfida mes Bayernit dhe Leipzig po rezulton ashtu sic ishte parashikuar. Golit të Liepzig fillimisht iu përgjigj
Talenti i Bayernit shënon super gol dhe barazon rezultatin ndaj Leipzig (VIDEO) Bayerni ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Leipzig falë një super goli Musiala në minutën e 30'. Talenti hyri në