999 rezultate për

takimet

Ndodh edhe kjo! E nxorri 3 takime dhe i tha jo, djali i kërkon lekët vajzës Një i ri i ka kërkuar paratë mbrapsht vajzës të cilën ai e pëlqente pasi ajo i tha "JO" pasi dolën 3 herë bashkë në taki
A do lejohet Tom Doshi të kandidojë? Celibashi zbulon detaje nga takimi me Yuri Kim Kryekomisioneri i KQZ-së Ilirjan Celibashi në një dalje për media u pyet nga gazetarët nëse do të lejohet kandidimi i To
A do të kandidojnë Bushati, Lleshaj e Xhafa?! Përgjigjet Rama Kryeministri Edi Rama në daljen e tij për media është pyetur nëse do të kandidojnë ish-ministrat e qeverisë, si Fatmir X
Takimet e Saimirit të xhiruara si film, 2 gafa në "Love Story" që nuk i shpëtuan publikut (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u transmetua pjesa e radhës e “Love Story”-t. Saimiri kreu tre takime romantike, por ato që do të fit
Rikthehet Champions, këto janë dy super përballjet e ditës së sotme Sonte rikthehet kompeticioni më i mirë në futbollin europian, UEFA Champions League. Gjatë mbrëmjes zhvillohen dy nde
Beqarja e famshme zbulon sekretet për takimet e saj: Darkë me dritë qirinjsh Prezantuesja bukuroshe radiofonike australiane Jana Hocking, në serinë e radhës të këshillave mbi njohjet e reja tregon
OBSH thirrje në prag të festave: Mbani maska edhe gjatë takimeve familjare Organizata Botërore e Shëndetësisë u është lutur familjeve që të mbajnë maska dhe të respektojnë distancimin social, në
Nxehet situata në "Love Story", Saimiri puthet në buzë me njërën prej binjakeve (FOTO&VIDEO) Në puntatën e djeshme të "Love Story", Saimiri ka zgjedhur sërish për një takim të gjatë një nga motrat binjake, Silvanë
"Unë nuk bëja gili vili", Eranda Libohova kujton ngacmimet e para të adoleshencës (VIDEO) Eranda Libohova, e ftuar në rubrikën “N’fermë”, me Ervin Kurtin, ka kaluar një të dielë ndryshe në fshat duke zhvilluar
Vdekja e Maradonës, përlotet Papa: Takimet me të, të jashtëzakonshme (VIDEO) Bota e sportit në zi për vdekjen e futbollistit argjentinas, Diego Armando Maradona, konsideruar nga shumë njerëz si loj
Braçe thirrje qytetarëve: Më rëndë se kurrë, a doni të izolohemi sërish?! "Gjithcka e kishim dhe e kemi ende ne në dorë; e di që është e vështirë kështu, por duhen kufizuar patjetër takimet jash
Rastet në rritje, ndalohen dasmat, ceremonitë mortore dhe takimet elektorale Komiteti Teknik i Ekspertëve ka njoftuar përmes një deklarate për mediat se nga sot ndalon takimet elektorale, dasmat, f
Zgjedhjet e 25 prillit, Rama takim me drejtuesit e PS-së Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbledhur këtë të martë drejtuesit politikë të PS në qarqe në takimet e përjavshme
Rikthehet Champions, këto janë ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM) Për shkak të pandemisë dhe rrethanave të krijuara, edicioni i sivjetëm ka nisur me vonesë por megjithatë me një ngarkesë
Takim në nivel ekspertësh mes Kosovës e Serbisë në Bruksel Të shtunën dhe të dielën, në selinë e Shërbimit të jashtëm të Bashkimit Evropian zhvillohen takimet mes Kosovës dhe Serb
Tre pika kyçe, zbulohen detaje nga takimet e Yuri Kim me krerët e vendit Ambasada amerikane në vendin tonë ka zbardhur detaje nga takimet e fundit që ambasadorja Yuri Kim ka pasur me presidenti
Hoti flet sot për takimet me Vuçiç, dialogun me Serbinë dhe marrëveshjen Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti sot duket se do të ketë ditën e ballafaqimit me përfaqësuesit e Kuvendit lidhur me
Ëngjëll? Nevina Shtylla i zbulon ndjekësve anën negative të saj (FOTO LAJM) Moderatorja Nevina Shtylla ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit në Instastory. Ajo iu është përgjigjur pyetjeve
CHAMPIONS/ Këto janë takimet që rezervoi shorti ditën e sotme (FOTO LAJM) Sot në Nyon të Zvicrës, më fillim nga ora 12:00, u hodh shorti i Ligës së Kampionëve, për fazën çerekfinale, gjymsëfinal
Njoftim për emigrantët në Greqi, kur mund të aplikoni për pasaportë dhe kartë identiteti Njoftim për emigrantët në Greqi, ja kur mund të aplikoni për pasaportë dhe kartë identiteti Ambasada shqiptare në Ath