999 rezultate për

takaj

Takaj ngre dyshime për Barcelona-Bayern: UEFA u alarmua për Skënderbeun, po kjo e sotmja? (FOTO LAJM) Humbja e thellë e Barcelonës me shifrat 8-2 përballë Bayern Munchen ka bërë që rrjetet sociale të mbushen me komente nga
Skëndërbeu gjen pasuesin e Ilir Dajës Klubi i Skënderbeut nuk ka vonuar të gjejë timonierin e ri vetëm pak ditë pas ndarjes së rrugëve me Ilir Dajën dhe tani
Takaj: Shtyrja e vendimit më shqetëson, Daja te Partizani? Ka vetëm një mundësi Skënderbeu dhe Kukësi luajnë një ndeshje vetëm për statistikë dhe duke marrë shkas nga kjo presidentët janë më të hapur
"Do vijnë lajme të mira për Europën më tha Takaj", Radas: Do kthehem te Skënderbeu Marko Radas ka folur për situatën e Skënderbeut teksa korçarët janë në pritje të vendimit për Europën. Gjykata Federale
Takaj "bllokadë" Partizanit: Dajën nuk e blejnë dot, ja kur merret vendimi për Skënderbeun Qershori pritej të ishte muaji vendimtar për të ardhmen e Skënderbeut, por tani jemi futur në korrik dhe ankthi në klubi
"Ne jemi këtu?", Takaj bën tifozët e Skënderbeut të ëndërrojnë një përgjigje pozitive nga Gjykata Federale (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, Gjykata Federale e Zvicrës konfirmoi se çështja “Skënderbeu” është në proces gjykimi, por nuk pr
Takaj: Vetëm "Air Albania" i plotëson kushtet e protokollit, asnjë tjetër Mjaft skeptik është shprehur mbas mbledhjes me FSHF-në, ku u vendos rifillimi i kampionatit të Superiores më 3 qershor,
Takaj bën deklaratën e fortë: Të mbyllet kampionati, Qeveria na injoroi Ardjan Takaj thotë “stop”. Presidenti i Skënderbeut shikon një situatë të pashpresë në futbollin shqiptar dhe bën thirrj
Takaj: Për fanelën e Skënderbeut është punuar shumë, po merremi me transferimin e Bregut Presidenti i Skënderbeut Ardjan Takaj tregoi pas barazimit me Tiranën 1-1 në “Air Albania” se pavarësisht pozitës së kor
"Problemi u zgjidh, lojtarët e tepruan", Takaj: Koha që ekipi të flasë në fushë Pas më shumë se katër orësh “i ngujuar” në zyrat e klubit dhe dy takimeve të zhvilluara para dhe pas stërvitjes me lojta
Takaj pranon vonesat e pagave: Bojkoti i futbollistëve ishte veprim i gabuar (VIDEO) Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj ka reaguar pasi lojtarët morën vendimin që të bojkotonin stërvitjen për shkak se
Takaj i jep fund protestës te Skënderbeu Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, është detyruar që të udhëtojë vetë drejt Korçës që të kthejë normalitetin në rad
Ardian Takaj bën gjestin e madh, strehon banorët e prekur nga tërmeti Situata e tërmetit nuk la pa përfshirë edhe klubin bardhekuq të Skënderbeut, por në veçanti presidentin Ardjan Takaj dhe
"Klubi i Skënderbeut është i mbaruar, por duam prova për Takajn", korçarët nxjerrin mesazhe të reja nga ata që i dënuan Klubi i Skënderbeut, në vazhdën e “luftës” me SportRadar, si një nga kompanitë që raporton në UEFA se klubi korçar ka kr
"Intriga, shpifje, spiunllëqe", trajneri kosovar i del në mbrojtje Takajt dhe Skënderbeut Trajneri i skuadrës Ballkani në kampionatin kosovar, Ismet Munishi, në një postim të bërë në rrjetet sociale ku në fotog
"Sportradar na falsifikoi raportin", flet Takaj: Çuan tjetër gjë në CAS, presim drejtësi Në Korçë nuk çuditen aspak për përfshir jen e “Sportradar” në skandalin e basteve klandestine. Kjo kompani që ndikoi dir
"Nuk kemi informacione nga Gjykata Federale", flet Takaj: Skënderbeu do vazhdojë të bëjë më mirë Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj ka folur për mediat pas mbledhjes në ambientet e FSHF-së. Takaj është shprehur pë
Akuzoi Takajn për trukim ndeshjesh, vihet në pranga ish-lojtari (FOTO LAJM) Ish-lojtari Sanel Kuljic lëshoi bombën me deklaratën e tij në lidhje me trukimet e kampionatit austriak. Ai akuzoi se
Skandali me trukimet, Takaj niset në Austri: Duan të na zhvasin (FOTO LAJM) Gerhardi jep dhe versionin e tij se pse mund të përmendet emri i babait të tij. "Ai (Kuljic) e di që ne jemi akoma du
Akuzat për trukime nga Austria, reagon presidenti Takaj Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, mohon të ketë kërcënuar njeri dhe aq më tepër të njohë Sanel Kuljiç. Në një b