999 rezultate për

taip

Heronjtë e Vjenës! Ata që shpëtuan jetë në çastet më kritike (VIDEO) Gjatë sulmit terrorist në Vjenë, në momentet kur sulmuesit pa mëshirë shtinin me kallshnikov mbi qytetarë, policë por ed
Zyrtare: Skënderbeu prezanton mesfushorin e talentuar Shqiprim Taipi, është lojtari më i ri i Skënderbeut, pasi ai sot është zyrtarizuar tek klubi korçar. Lojtari ka firmosur
Sa "keq më vjen" për zotin Rexhep Taip Erdogan ! nga Artan Fuga Mediat europiane dhe amerikane po raportojnë se pushteti në Turqi ka mbyllur gazetën ikonë "Zam
Gjelbrim Taipi shënon sërish Mesfushori shqiptar, Gjelbrim Taipi ka shënuar përsëri, pas golit që shënoi javën e kaluar. Goli i tij i dha një pik
Videoja e politikanëve që nuk duhet humbur (VIDEO) Gjthmonë i kemi parë seriozë dhe pa asnjë të metë. Megjithatë, kjo video tregon të kundërtën. Që nga e qeshura magjik