999 rezultate për

taing

Bukuroshja franceze që i mori zemrën mesfushorit të PSG (FOTO LAJM) Julian Draxler ka një të dashur të re. Mesfushori i PSG-së është ndarë nga Lena Stiffel dhe është në lidhje me bukuro
Obama dhe Beyonce në një lidhje?! (FOTO LAJM) Thashethemet nuk kanë të ndalur. Sipas paparazit francez, Pascal Rostaing presidenti amerikan Barack Obama dhe këngëtarj